Šveices finālā 1-1: Ķēniņš un "Lausanne" revanšējas Balceram un "Lions"

Ronalds Ķēniņš

Latvijas uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā "Lausanne" ceturtdien Šveices augstākās hokeja līgas (NL) finālsērijas otrajā spēlē pārspēja Rūdolfu Balceru un Cīrihes "Lions", revanšējoties par pirmajā mačā piedzīvoto zaudējumu.

Lozannieši mājās bija pārāki ar rezultātu 4:2 (1:1, 1:0, 2:1) un sērijā līdz četrām uzvarām panāca 1-1.

Ķēniņš uz ledus bija deviņas minūtes un 29 sekundes, kuru laikā atzīmējās ar rezultatīvu piespēli mājinieku otrajos gūtajos vārtos, vienreiz meta pa vārtiem un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

Balcers spēlēja 19 minūtes un sešas sekundes, trīsreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu, iekrāja divas soda minūtes un cīņu pabeidza ar negatīvu lietderību -1.

Pusfinālā "Lions" ar 4-0 pieveica "Zug", bet "Lausanne" ar 4-1 - "Fribourg-Gotteron".

Iepriekšējā sezonā par Šveices čempioni kļuva Ženēvas "Servette", kas finālsērijā ar 4-3 pieveica "Biel-Bienne".