Balcers ar rezultatīvu piespēli palīdz Cīrihei izvirzīties vadībā Šveices finālsērijā

Rūdolfs Balcers
Rūdolfs Balcers Foto: ZSC Lions/Facebook

Latvijas uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Cīrihes "Lions" sestdien izcīnīja uzvaru Šveices augstākās hokeja līgas (NL) fināla trešajā mačā un sērijā panāca 2-1.

"Lions" savā laukumā ar 4:2 (1:1, 2:1, 1:0) pārspēja Ronalda Ķēniņa pārstāvēto "Lausanne" un sērijā līdz četrām uzvarām izvirzījās vadībā ar 2-1.

Balcers tika pie rezultatīvas piespēles mājinieku trešajos vārtos, kad otrās trešdaļas vidū "Lions" vadībā izvirzīja Deniss Malgins. Latvietis kopā spēlēja 16 minūtes un 36 sekundes un nopelnīja divu minūšu noraidījumu, divas reizes meta pa vārtiem, bloķēja trīs pretinieku metienus un noslēdza maču ar neitrālu lietderības koeficientu.

Arī Ķēniņš tika pie rezultatīvas piespēles, otrā perioda otrajā minūtē palīdzot lozanniešiem vienīgo reizi mačā izvirzīties vadībā - 2:1. Ķēniņš uz ledus bija deviņas minūtes un astoņas sekundes, bloķēja vienu metienu un iekrāja neitrālu lietderības koeficientu.

Pusfinālā "Lions" ar 4-0 pieveica "Zug", bet "Lausanne" ar 4-1 - "Fribourg-Gotteron".

Iepriekšējā sezonā par Šveices čempioni kļuva Ženēvas "Servette", kas finālsērijā ar 4-3 pieveica "Biel-Bienne".