Ābols un "Rogle" SHL finālsērijā panāk neizšķirtu

Latvijas hokejists Rodrigo Ābols
Latvijas hokejists Rodrigo Ābols Foto: Rogle BK (X/Twitter)

Latvijas uzbrucējs Rodrigo Ābols un Engelholmas "Rogle" pirmdien izcīnīja uzvaru Zviedrijas hokeja līgas (SHL) finālsērijas otrajā spēlē un panāca neizšķirtu.

"Rogle" viesos ar 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) pārspēja Mārtiņa Dzierkala pārstāvēto Šellefteo AIK un sērijā līdz četrām uzvarām panāca 1-1.

Vienīgie vārti tika gūti trešās trešdaļas vidū, kad pēc Ābola piespēles mājinieku vārtsargu pārspēja Liāns Bihsels.

Ābols kopā uz ledus bija 18 minūtes un 15 sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa vārtiem, uzvarēja deviņos no 16 iemetieniem, pielietoja spēka paņēmienu un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Mājinieku rindās Dzierkals spēlēja 13 minūtes un astoņas sekundes, vienu reizi meta pa vārtiem un noslēdza spēli ar neitrālu lietderības koeficientu.

"Rogle" pusfināla sēriju pārvarēja, visās četrās spēlēs uzvarot pērnā gada čempioni Vekšes "Lakers", bet Šellefteo AIK ar 4-3 bija pārāka pār Gēteborgas "Frolunda".

Pagājušajā sezonā par čempioni kļuva Vekšes "Lakers", kas finālsērijā ar 4-1 uzvarēja Šellefteo AIK.