Video Austrijas izlases brīnumainā atspēlēšanās iegājusi pasaules čempionātu vēsturē

Austrijas hokeja izlase pasaules čempionāta spēlē Prāgā paveica gluži vai neticamo.

Austrijas komanda pret pašreizējo pasaules čempioni Kanādu vēl trešajā trešdaļā atradās iedzinējas lomā ar 1:6, bet prata atspēlēties un gūt piecus bezatbildes vārtus, panākot neizšķirtu 6:6 un noveda cīņu līdz papildlaikam.

Pagarinājuma 15. sekundē uzvaru nesošos vārtus Kanādas izlases labā iemeta kapteinis Džons Tavaress.

Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) sniegtā informācija liecina, ka atspēlēšanās no 1:6 ir lielākā vīriešu pasaules čempionātu vēsturē. Turklāt piecas ripas iemestas sāncenšu vārtos trešajā trešdaļā.

Austrijas valstsvienība ieguva savu pirmo punktu čempionātā.

"Tā mums ir laba mācība," IIHF mājas lapā citēts Tavaress.

Kanādas izlase ar trīs spēlēs iekrātiem astoņiem punktiem ir A grupas līdere, bet Austrijas nopelnītais viens punkts tikpat spēlēs dod septīto vietu astoņu komandu konkurencē.

Nākamo spēli Austrija aizvadīs ceturtdien, kad tiksies ar Somiju, bet Kanāda tajā pašā dienā spēkiem mērosies ar Norvēģijas hokejistiem.

Pasaules čempionāts Čehijas pilsētās Prāgā un Ostravā norisināsies līdz 26. maijam.