Paulam Jonasam pēc avārijas 29.vieta MXGP posma kvalifikācijā

LETA
Pauls Jonass
Pauls Jonass Foto: Bavo Swijgers

Latvijas motosportists Pauls Jonass sestdien pasaules motokrosa čempionāta Francijas "Grand Prix" kvalifikācijā MXGP klases sacensībās piedzīvoja avāriju pirmajā pagriezienā un izstājās, ierindojies 29.vietā.

"Standing Construct Honda" braucējam Jonasam un zviedram Īsakam Giftingam kvalifikācija beidzās pirmajā pagriezienā, latvietim ieņemot 29. un zviedram - 30.vietu.

"Avārija pirmajā pagriezienā. Salauzta priekšējā bremze. Rīt sacensību diena," notikušo sportists komentēja savā kontā tīmekļa vietnē "X.com".

Par uzvarētāju kļuva francūzis Romēns Fevrs, kurš 11 apļus veica 24 minūtēs un 56,195 sekundēs.

Otrais finišēja slovēnis Tims Gajsers, atpaliekot 6,656 sekundes, bet trešais - šveicietis Žeremī Sīvers, Fevram piekāpjoties 14,755 sekundes.

Francijas "Grand Prix" sacensību braucieni notiks svētdien.

Pasaules čempionāta kopvērtējumā līderis ar 305 punktiem ir spānis Horhe Prado, bet tikpat punktu ir arī Gajseram. 277 punkti ir Fevram, 247 punkti - Herlingsam, bet 217 punkti - Jonasam.

Iepriekšējā sezonā kopvērtējumā uzvarēja spānis Horhe Prado, aiz sevis atstājot francūzi Romēnu Fevru un šveicieti Žeremī Sīveru, bet Jonass ar vairākiem savainojumiem ierindojās 19.vietā.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām!
Uz augšu