Blūmam Pasaules kausa posmā MTB 19.vieta saīsinātajā krosā

Mārtiņš Blūms
Mārtiņš Blūms Foto: Latvijas Riteņbraukšanas federācija

Latvijas sportists Mārtiņš Blūms sestdien Pasaules kausa posma sacensībās kalnu riteņbraukšanā (MTB) ieņēma 19.vietu saīsinātajā krosā (XCC).

Visātrāk 9,7 kilometrus garo trasi veica Francijas sportists Viktors Koreckis, kurš finišēja 19 minūtēs un 34 sekundēs.

Otro un trešo vietu ar tādu pašu laiku kā uzvarētājam ieņēma attiecīgi amerikānis Kristofers Blevinss un šveicietis Tomass Ličers.

Latvijas Riteņbraukšanas federācija (LRF) ziņo, ka sacensībās neviens no braucējiem līdz pat beigām neieguva būtisku pārsvaru.

Blūms turējās līderu vidū. Ceturto no deviņiem apļiem trenera Jāņa Mūsiņa audzēknis pabeidza kā sacensību līderis, bet astotajā aplī blūmam bija labākais apļa laiks un otrā vieta.

Blūms distanci veica septiņas sekundes lēnāk par uzvarētāju, ieņemot 19.vietu 40 riteņbraucēju konkurencē.

Svētdien sportisti sacentīsies olimpiskajā krosā (XCO).

LRF ziņo, ka sestdien U-23 sacensībās sievietēm olimpiskajā krosā Latvijas riteņbraucēja Evelīna Ermane-Marčenko pirmo apli pabeidza 68.pozīcijā, pēc tam noslīdot nedaudz zemāk, taču finišu sportiste nesasniedza.