Latvijas hokejisti olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīru sāks pret Slovēniju

Latvijas izlases hokejisti
Latvijas izlases hokejisti Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas vīriešu hokeja izlase Rīgā gaidāmo olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīru sāks ar maču pret Slovēnijas valstsvienību, vēsta Latvijas Hokeja federācija (LHF).

Turnīrs ar Latvijas izlases līdzdalību norisināsies no 29. augustam līdz 1. septembrim "Arēnā Rīga". Biļetes uz spēlēm no šodienas var iegādāties LHF mājaslapā "lhf.lv", kā arī vietnē "passportix.eu".

Latvijas izlases konkurenti cīņā par vienīgo ceļazīmi uz 2026. gada Milānas un Kortīnas d'Ampeco olimpiskajām spēlēm būs Francijas, Slovēnijas un Ukrainas hokejisti.

Latvijas izlase turnīru uzsāks 29. augustā plkst. 20 ar maču pret slovēņiem, 30. augustā plkst. 20 pretiniekos būs Ukrainas hokejisti, bet kvalifikācijas pēdējā mačā 1. septembrī plkst. 17 būs jāspēkojas ar Francijas valstsvienību.

Biļetes uz kvalifikācijas turnīra spēlēm var iegādāties sešās dažādākās cenu kategorijās. Atkarībā no sektora vienas biļetes cena ir 7, 12, 17, 22, 27 un 41 eiro. Pirmās divas kategoriju biļetes tiek pārdotas par īpašu akcijas cenu.

Bērni un jaunieši vecumā no 7 līdz 17 gadiem, kā ar pensionāri un invalīdi biļetes varēs iegādāties ar 50% atlaidi, bet bērniem līdz sešu gadu vecumam ieeja uz mačiem būs bez maksas.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām!
Uz augšu