Video Drifts atgriežas sporta kompleksā "Baroni"

TVNET Sports
Foto: Andris Smilšarājs

Latvijas Drifts šogad jau otro reizi aizvadīs posmu Jēkabpils pusē, Biržos, sporta kompleksā “Baroni”, kur no 15. līdz 16. jūnijam norisināsies Latvijas drifta čempionāta un kausa 2. posms.

“Baronu” trase noteikti ir interesants izaicinājums visiem sportistiem. Tajā galvenais nav ātrums, bet tuvas un tehniskas cīņas, kur savas prasmes demonstrēs gan Street, gan Semi Pro sportisti. Vērojot 2023. gada cīņas, noteikti jāmin, ka trase ir ļoti skatāma un aizraujoša, un būs ko redzēt.

Reģistrācija sacensībām ir noslēgusies, startēs 55 Street klases sportisti un 30 Semi Pro klases sportisti, kas nozīmē, ka Baronos drifts būs divu dienu garumā. 16.06.2024., galvenajā sacensību dienā, apmeklētājus sagaida, iespējams, pat 3 TOP 32 tandēmu fināli.

Sacensības sāksies 15. jūnijā, sestdien. Visas dienas garumā notiks drifta treniņi, bet vakarpusē abas ieskaites klases aizvadīs savus kvalifikācijas braucienus.

Savukārt 16. jūnijs, svētdiena, ir galvenā sacensību diena. Oficiālā sacensību daļa sāksies pl. 13.00 ar oficiālo atklāšanas ceremoniju, kam sekos Street un Semi galvenie tandēmu braucieni. Jāpiemin, ka skatītājiem ieeja atvērta no pl. 09.00, tāpēc lielākajiem drifta faniem ir iespēja apmeklēt sacensības jau no paša rīta. Noteikti jāmin, ka, iegādājoties ieejas biļeti uz sacensībām 16.jūnijā, biļete ir derīga arī apmeklējumam 15. jūnijā.

Organizators Jānis Blušs: "Jēkabpilī mēs gribējām atgriezties, pagājušogad bija ļoti skaistas sacensības, tāpēc jau otro gadu esam te. Ar patiesu prieku gaidām Jēkabpils posmu arī šogad. Visas izbraukuma sacensības vienmēr ir īpašas ar pilsētu viesmīlību, īpašo auru sacensībās un braucēju solidaritāti. Izaicinājumu parasti šajā trasē ir daudz, bet tas visu padara tikai interesantāku, tāpēc priecāsimies sagaidīt katru no jums “Baroni” Drift party posmā jau šajā nedēļas nogalē."

Jēkabpils sacensībās startēs arī vietējie sportisti. Māris Hartmanis ar Latvijas drifta skaistāko auto - Camaro. Starp citu, tieši 2023. gada Jēkabpils posms bija pirmās sacensības šim auto. Māris nebūs vienīgais Jēkabpils puses drifta pārstāvis, Jēkabpils pusē ir ļoti daudzi spēcīgi drifteri, kuri jau vairākas sezonas piedalās drifta sacensībās un var lepoties ar labiem rezultātiem un Jēkabpils vārda nešanu autosporta pasaulē. Semi Pro klasē uz starta redzēsim arī Artūru Mišķinu un Raivi Veikšānu, bet Street klasē Drift twins komandu, kuras sastāvā ir ļoti spēcīgi Street klases braucēji - Ernests Mozga un Normunds Kampe. Tāpat gaidāms, ka piedalīsies Jānis Taukulis un arī Edijs Minkovs, kurš parasti pievienojas startiem uz posmiem Latgales pusē.

Skatītāji sacensības varēs vērot gar ārējo perimetru drifta trases konfigurācijai - 3 skatītāju zonās un arī izmantot Sporta kompleksa “Baroni” uz vietas esošo tribīņu konstrukciju, kura atradīsies tieši pie drifta trases konfigurācijas. Skatītāji varēs brīvi piekļūt arī dalībnieku parkam, šī ir “Baronu” trases specifika, ka viss atrodas ļoti tuvu un kompakti. Skatītāji aicināti ņemt līdzi arī savus sēžamos, jo no skatītāju kalna lieliski var pārredzēt visu drifta trasi. Biļetes iespējams iegādāties visās Biļešu servisa kasēs un www.bilesuserviss.lv.

Vairāk informāciju par sacensībām, dienaskārtību utt. meklējiet šeit.

Tēmas

Redaktors iesaka
Nepalaid garām!
Uz augšu