Video Ede gūst kārtējos "Jelgavas" vārtus un kaldina komandas uzvaru (107)

FS "Jelgava" futbolists Džozefs Oloko Ede
FS "Jelgava" futbolists Džozefs Oloko Ede Foto: Ruslans Antropovs ("Tonybet" virslīgas arhīvs)

"Jelgava" pirmdien "Tonybet" Latvijas futbola virslīgas 21.kārtas ievadā izcīnīja panākumu.

Jelgavnieki savā laukumā ar rezultātu 1:0 (0:0) pārspēja "Metta", pārtraucot piecu neuzvarēto spēļu sēriju.

Pirmajam puslaikam noslēdzoties bez gūtiem vārtiem, otrajā puslaikā pēc spēlētām nepilnām 17 minūtēm mājiniekus vadībā izvirzīja Džozefs Oloko Ede, kurš raidīja bumbu viesu vārtos pēc Agra Glaudāna piespēles.

23 gadus vecais Nigērijas futbolists Ede pēc kārtas guvis pēdējos septiņus "Jelgavas" komandas vārtus.

Šosezon abās savstarpējās spēlēs ar 1:0 un 3:0 uzvaru ir izcīnījuši rīdzinieki.

Otrdien "Valmiera" savā laukumā tiksies ar "Riga", "Auda" - ar "Grobiņu"/LFS, bet trešdien "Tukums 2000"/"Telms" mājās spēlēs ar "Daugavpili".

Līdere ar 50 punktiem 20 spēlēs ir RFS, 45 punkti ir "Riga" komandai, bet 39 punkti - "Valmierai". 31 punkts ir "Daugavpilij", 25 punkti - "Audai" un 22 punkti - "Tukums 2000"/"Telms" komandai. Pa 19 punktiem sakrājušas "Grobiņa"/LFS un "Metta", 16 punkti 21 mačā ir "Jelgavai", bet 20 cīņās 15 punktus guvusi "Liepāja".

Virslīgas čempionāts ar desmit komandu līdzdalību notiek četros apļos, katrai komandai aizvadot 36 spēles. 180 spēles paredzēts aizvadīt līdz 9.novembrim.

Pagājušajā sezonā otro reizi par čempioni kļuva RFS, kas nodrošināja uzvaru tikai pēdējā kārtā, izcīnot uzvaru pār "Metta" komandu ar 1:0.