Video Drifta festivālā Daugavpilī piedalīsies 139 dalībnieki (1)

TVNET Sports
Foto: Andris Smilšarājs

Ar Daugavpils pilsētas domes un Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestādes "Jaunatnes lietu un sporta pārvalde" atbalstu no 12. līdz 14. jūlijam jau vienpadsmito reizi drifts notiks Daugavpilī.

Galvenais drifta centrs šonedēļ būs Daugavpils pilsēta. 12. jūlijā tiks aizvadīti brīvie treniņi kartodromā un parādes brauciens un atklāšanas parāde Vienības laukumā, 13. jūlijā notiks oficiālie treniņi un kvalifikācijas braucieni, bet 14. jūlijā būs tandēmu cīņas, galvenā sacensību diena.

Latvijas drifta kauss un Latvijas drifta čempionāts Daugavpilī aizvadīs 3. posmu, un šogad Daugavpilī pievienosies arī Igaunijas sportisti, kuri arī aizvadīs savu čempionātu. Uz starta redzēsim visu triju Baltijas valstu sportistus. Tuvi tandēmi, spraigas cīņas un azarts būs vērojams trīs dienu garumā, kartodromā "Blāzma", un tas noteikti ir lielākais drifta laiks, kāds tiks pavadīts trasē 2024. gada sezonā.

Reģistrācija ir noslēgusies; Daugavpilī startēs 139 sportisti divās ieskaites klasēs. Uz starta redzēsiet arī dažus interesantus auto modeļus, kas nav pierasti driftā. Starp visiem BMW, bez kuriem driftu nevar iedomāties, redzēsiet arī Camaro, Mercedes, Lexus, Ford Sierra un arī, protams Nissan. Street klasē uz starta izies 88 dalībnieki, arī ļoti daudzi  Latgales reģiona braucēji pievienosies šim posmam, tāpēc vietējiem līdzjutējiem būs iespēja atbalstīt savējos favorītus. Semi Pro klasē piedalīsies 52 sportisti.

Daugavpils drifta festivāls ir veidots tā, lai izbaudīt pilsētu būtu iespēja arī sportistiem ar savām komandām un ģimenēm, tāpēc noteikti drifta mašīnas, drifta sportistus pa šīm trīs dienām sanāks redzēt ne vienu vien reizi, un ne tikai trasē, bet visā pilsētā.

Piektdien organizatori gaidīs visus pilsētas centrā, lai kopā atklātu Daugavpils drifta nedēļas nogali, apmeklētājiem būs ne tikai lieliska iespēja vērot, kā automašīnas pa  pilsētas ielām dodas uz Vienības laukumu, bet arī satikt sportistus, nobildēties pie sporta automašīnām un lieliskā gaisotnē ar DJ Gusts pavadīt piektdienas vakaru Vienības laukumā kopā ar drifteriem.

Automašīnu pārbrauciens sāksies plkst. 20.00 no Daugavpils olimpiskā centra, kas ir sasaiste, jo Daugavpils olimpiskais centrs ir atbildīgie par kartodromu "Blāzma". Latvijas drifts izsaka lielu paldies par ieguldīto darbu un kartodroma uzlabošanu, lai varētu aizvadīt kvalitatīvas sacensības, reizē arī attīstīt drifta kultūru Latgales reģionā, dodot iespēju sportistiem trenēties. Automašīnas dosies pa Sporta ielu – īsti piedienīgs nosaukums šādai parādei –, tālāk pa Cietokšņa ielu, pagriežoties uz Rīgas ielu un iebraucot Vienības laukumā ap pl. 20.10. 

Sestdien un svētdien galvenais sacensību centrs būs kartodroms "Blāzma", ar ieejas biļetēm būs iespēja apmeklēt abas sacensību dienas, galvenā sacensību diena ir svētdiena 14.07.2024., kur sacensību atklāšana nolikta uz pl. 13.00 bet ieeja apmeklētājiem atvērta jau no pl. 9.00. Svētdien norisināsies Street X, Street, Semi Pro un, iespējams, dāmu tandēmu braucieni.

Biļetes iepriekšpārdošanā nopērkamas www.bilesuserviss.lv un Circle K, biļetes sacensību dienās būs iespējams iegādāties arī uz vietas. Skatītājiem, iegādājoties biļeti uz galveno sacensību dienu, tā būs derīga arī ieejai 13.07.2024.

Tēmas

Redaktors iesaka
Nepalaid garām!
Uz augšu