Gatis Kreceris

Strautmanis paliek 21. vietā un individuāli par medaļām necīnīsies

Lauris Strautmanis.
Lauris Strautmanis. Foto: Latvijas Šaušanas federācija/"Facebook"

Sestdien, 26. jūlijā, kvalifikācijā šaušanā desmit metru distancē ar pneimatisko pistoli Lauris Strautmanis finišēja 21. vietā. Tas nozīmē, ka viņš necīnīsies par medaļām individuāli.

Latvijas sportists izdarīja 60 šāvienus un izcīnīja 572 punktus no maksimāli 600 iespējamiem. Tādējādi viņš nespēja iekļūt disciplīnas finālā, kas norisināsies 27. jūlijā. Tajā iekļuva astoņi labākie sportisti.

Pirmo vietu kvalifikācijā izcīnīja Tokijas sudraba medaļnieks Damirs Mikečs, kurš nopelnīja 584 punktus. Astotajā pozīcijā tika vācietis Robins Valters, kurš guva 577 punktus, bet piecus vairāk nekā Strautmanis.

Latvietis vēl piedalīsies šaušanā desmit metru distancē ar pneimatisko pistoli komandām, kur viņa pāriniece būs Agate Rašmane.

Latviju Parīzes olimpiskajās spēlēs pārstāvēs 29 sportisti 14 disciplīnās. Parīzes olimpiskās spēles norisināsies līdz 11. augustam.