Gatis Kreceris

Cigaņiks gūst savus pirmos vārtus Šveices superlīgā

Latvijas izlases un Šveices kluba "Luzern" futbolists Andrejs Cigaņiks
Latvijas izlases un Šveices kluba "Luzern" futbolists Andrejs Cigaņiks Foto: fcl.ch

Latvijas futbola izlases pussargs Andrejs Cigaņiks svētdien guva savus pirmos vārtus Šveices superlīgā.

Cigaņika pārstāvētā "Luzern" sestās kārtas mačā viesos spēlēja neizšķirti 1:1 (1:0) ar "Zurich" futbolistiem.

Spēles 21.minūtē Larss Villigers soda laukumā atdeva piespēli pretinieku nepieskatītajam Cigaņikam, kurš ar sitienu no tuvas distances panāca 1:0 viesu labā. 56.minūtē 1:1 panāca Huans Perea.

Cigaņiks laukumā bija visas 90 minūtes.

Jau ziņots, ka sestdien visu maču spēlēja arī izlases kapteinis Kristers Tobers, kura pārstāvētā Cīrihes "Grasshoppers" viesos ar 1:2 zaudēja "Yverdon" komandai.

Ar sešās cīņās nopelnītiem 11 punktiem "Luzern" turnīra tabulā ir otrā, bet "Grasshoppers" ar četriem punktiem - desmitā 12 komandu čempionātā.