Šodienas redaktors:
Gatis Kreceris

"Benfica" un "Bayer" izcīna uzvaras UEFA Čempionu līgas izbraukuma spēlēs

Lisabonas "Benfica" un Leverkūzenes "Bayer" futbolisti ceturtdien izbraukumā svinēja uzvaras UEFA Čempionu līgas grupas turnīra pirmajās spēlēs.

"Bayer" Roterdamā ar 4:0 (4:0) pieveica "Feyenoord".

Piektajā un 36.minūtē ar vārtu guvumu izcēlās Florians Vircs, 30.minūtē vārtus guva Alehandro Grimaldo, bet 45.minūtē bumba vārtos nokļuva no mājinieka Timona Wellenreitera - 4:0 "Bayer" labā.

Devītajā minūtē bumba šķērsoja arī Vācijas kluba vārtu līniju, taču Ramiza Zerruki gūtie vārti netika ieskaitīti aizmugures dēļ.

"Benfica" Belgradā ar 2:1 (2:0) pārspēja "Crvena zvezda".

Kerems Aktirkolu guva vārtus devītajā un Orkuns Kekči - 29.minūtē, izvirzot viesus vadībā ar 2:0.

86.minūtē belgradieši vienus vārtus atguva pēc Milsona precīza sitiena.

Šajā sezonā pirmoreiz ierastā grupu turnīra vietā, kad komandas bija sadalītas grupās pa četrām, visas komandas par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs cīnās vienā 36 komandu grupā, aizvadot pa astoņām spēlēm.

Uzreiz astotdaļfinālā iekļūst pirmo astoņu vietu ieguvējas, bet nākamās 16 komandas spēlēs 1/16 finālā.

Jau ziņots, ka Latvijas čempione RFS Čempionu līgas kvalifikācijas otrās kārtas duelī divu maču summā ar 1:7 piekāpās Norvēģijas čempionei "Bodo"/"Glimt", sacensības turpinot UEFA Eiropas līgā.

Sacensību fināls notiks 2025.gada 31.maijā Minhenē.

Iepriekšējās sezonas finālā Londonā Madrides "Real" futbolisti ar 2:0 pārspēja Dortmundes "Borussia".