Gatis Kreceris

Rodionam Kurucam rezultatīvs sniegums Mursijas komandas neveiksmē ACB spēlē

Latvijas basketbolists Rodions Kurucs
Latvijas basketbolists Rodions Kurucs Foto: UCAM Murcia CB/Facebook

Latvijas basketbolists Rodions Kurucs sestdien Spānijas augstākās līgas (ACB) jaunās sezonas pirmajā spēlē izcēlās ar 15 punktiem, taču tas neglāba viņa un Artūra Kuruca pārstāvēto Murcijas UCAM no neveiksmes.

Mursijas komanda viesos ar 76:91 (16:28, 27:22, 18:17, 15:24) piekāpās Badalonas "Joventut".

Rodions Kurucs spēlēja 28 minūtes un 15 sekundes un realizēja trīs no četriem divu punktu metieniem, divus no pieciem tālmetieniem un trīs no četriem soda metieniem. Viņa kontā arī piecas atlēkušās bumbas, viena rezultatīva piespēle, viena kļūda, trīs piezīmes, trīs izprovocēti sodi, noslēdzot maču ar +/- rādītāju -13 un efektivitātes koeficientu 15.

Artūrs Kurucs, pavadot laukumā sešas minūtes un 54 sekundes, pa grozu nemeta, vienu reizi rezultatīvi piespēlēja, pa reizei pieļāva kļūdu un pārtvēra pretinieku piespēli, nopelnīja vienu piezīmi, izprovocēja vienu sodu un iekrāja +/- rādītāju -7 un efektivitātes koeficientu nulle.

Mursijas vienībā rezultatīvākais ar 16 punktiem bija Dilans Eniss, bet Badalonas vienības uzvaru ar 25 punktiem sekmēja Kasiass Robertsons.

Pagājušajā nedēļas nogalē Mursijas UCAM zaudēja Spānijas Superkausa finālā.

Sestdien sezonas pirmo maču aizvadīs arī Mārča Šteinberga pārstāvētā Manrezas "Baxi".

Iepriekšējā sezonā par Spānijas čempioni kļuva Madrides "Real", kas finālsērijā ar 3-0 pārspēja Mursijas UCAM.