Šodienas redaktors:
Gatis Kreceris

Video "Devils" hokejisti Prāgā otro dienu pēc kārtas pārspēj "Sabres"

Ņūdžersijas "Devils" sestdien Prāgā Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā izcīnīja otro uzvaru divās dienās. NHL "Global Series" ietvaros notikušajā mačā "Devils" ar 3:1 (0:0, 1:1, 2:0) pārspēja Bufalo "Sabres".

Otrās trešdaļas vidū Bufalo vienību vadībā izvirzīja Teidžs Tompsons, taču nepilnas četras minūtes vēlāk vairākumā rezultātu izlīdzināja Sīmuss Keisijs.

Trešajā periodā pēc spēlētām septiņām minūtēm Ņūdžersijas vienības labā vienu vārtu pārsvaru panāca Pols Koters, bet septiņas minūtes vēlāk pārsvaru dubultoja Timo Meiers. "Devils" otrajos un trešajos vārtos ar rezultatīvu piespēli atzīmējās Džeks Hjūzs.

Uzvarētāju vārtus sargāja Džeks Alens, kurš atvairīja 17 metienus, bet otrā laukuma pusē Devons Levi tika galā ar 34 raidījumiem.

Dienu iepriekš "Devils" uzvarēja ar 4:1.

Ziemeļamerikā pamatturnīra spēles sāksies 8.oktobrī.

Iepriekšējā sezonā Stenlija kausu izcīnīja Floridas "Panthers", kas finālsērijā ar 4-3 pārspēja Edmontonas "Oilers".