Gatis Kreceris

Indrašim un Batņam rezultatīvas piespēles komandu zaudējumos

Miks Indrašis
Miks Indrašis Foto: twitter.com/Brynas

Latvijas uzbrucējs Miks Indrašis ceturtdien atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm Zviedrijas hokeja līgas (SHL) mačā, viņa pārstāvētajai Jēvles "Brynas" piedzīvojot zaudējumu.

"Brynas" mājās ar 2:3 (1:0, 1:2, 0:1) piekāpās "Leksands" vienībai.

Indrašis šajā mačā uz ledus bija 20 minūtes un 32 sekundes, iekrājot pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Turpretī uzvaru svinēja uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Zviedrijas čempione Šellefteo AIK, kas viesos ar 3:1 (1:1, 2:0, 0:0) guva virsroku pār vicečempioni Engelholmas "Rogle".

Dzierkals spēlēja 15 minūtes un 35 sekundes un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

AIK ar 18 punktiem astoņās spēlēs turnīra tabulā ieņem pirmo vietu, bet "Brynas" ar desmit punktiem septiņās cīņās atrodas atrodas desmitajā vietā.

Pagājušajā sezonā par čempioni kļuva Šellefteo AIK, kas finālsērijā ar 4-1 uzvarēja Engelholmas "Rogle".

Latvijas uzbrucējs Oskars Batņa ceturtdien Čehijas hokeja ekstralīgas mačā atzīmējās ar rezultatīvu piespēli, viņa un aizsarga Ralfa Freiberga pārstāvētajai Hradeckrālovas "Mountfield" piedzīvojot zaudējumu.

"Mountfield" viesos ar rezultātu 1:2 (1:1, 0:0, 0:1) zaudēja "Mlada Boleslav" vienībai.

Batņa spēles 12.minūtē palīdzēja vairākumā panākt 1:0, uzbrucējam tiekot pie pirmās rezultatīvās piespēles sezonā. Šajā spēlē Batņa uz ledus pavadīja 18 minūtes un 49 sekundes, vienreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu, uzvarēja deviņos no 14 iemetieniem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta, savukārt Freibergs 20 minūtēs un 18 sekundēs divreiz meta pa vārtiem, bloķēja divus metienus, tika pie divām soda minūtēm un cīņu pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

"Mountfield" ar deviņiem punktiem desmit spēlēs ir 12. starp 14 komandām.

Iepriekšējā sezonā Tršinecas "Ocelari" finālsērijā ar 4-3 pieveica pamatturnīra uzvarētāju Pardubices "Dynamo".