Šodienas redaktors:
Gatis Kreceris
Iesūti ziņu!

Septiņi hokejisti atstājuši Latvijas izlases nometni

Latvijas hokeja izlases vārtsargs Ēriks Vītols
Latvijas hokeja izlases vārtsargs Ēriks Vītols Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas vīriešu hokeja izlasē, kas gatavojas pasaules čempionātam, treniņus neturpina septiņi hokejisti, pirmdien savā kontā tīmekļa vietnē "X.com" paziņoja Latvijas Hokeja federācija (LHF).

Pēc pārbaudes spēlēm pagājušajā nedēļā Rīgā, kad Latvijas izlase pēcspēles metienu sērijā ar 3:2 pieveica Šveices izlasi un ar 2:4 tai zaudēja, treniņus Latvijas valstsvienībā neturpinās septiņi hokejisti.

"No šodienas Latvijas izlasē treniņa procesu neturpina vārtsargs Ēriks Vītols, aizsargi Bogdans Hodass un Artūrs Andžāns, kā arī uzbrucēji Bruno Osmanis, Klāvs Veinbergs, Rodžers Bukarts un Georgs Golovkovs," ziņo LHF.

Iepriekšējās pavasara pārbaudes spēlēs Latvijas hokejisti viesos ar 3:2 pagarinājumā un ar 4:1 pārspēja Austriju, bet Rīgā vispirms ar 3:2 uzvarēja Somiju, bet atkārtotajā spēlē piedzīvoja zaudējumu ar 1:4.

Sagatavošanās posma pēdējās pārbaudes spēlēs Latvijas izlase maija sākumā viesos tiksies ar Norvēģijas komandu.

2025. gada pasaules čempionāts maijā notiks Stokholmā, kur spēlēs arī Latvijas izlase, un Dānijas pilsētā Herningā.

Komentāri
Redaktors iesaka
Nepalaid garām!
Uz augšu