Skip to footer
Šodienas redaktors:
Gatis Kreceris
Iesūti ziņu!

Ronaldu pārsteidzis Trampu viņa dzimšanas dienā (3)

Krištianu Ronaldu

Portugāles futbola superzvaigzne Krištianu Ronaldu pārsteidzis ASV prezidentu Donaldu Trampu viņa dzimšanas dienā. 

Ronaldu ASV prezidentam uzdāvināja Portugāles izlases kreklu ar viņa vārdu un numuru, uz kura rakstīts: "Prezidentam Donaldam J. Trampam par spēlēšanu (cīņu) par mieru."

Vairākas fotogrāfijas ar futbola zvaigznes dāvanu tika publicētas sociālajos tīklos. ASV prezidents 14. jūnijā atzīmēja savu 79. dzimšanas dienu.

Nesen, jūnija sākumā, Ronaldu palīdzēja Portugāles izlasei kļūt par UEFA Nāciju līgas čempioni, finālā pēcspēles soda sitienos uzvarot Spāniju. Lai gan pirms tam vairākas nedēļas ap 40 gadus veco portugāli cirkulēja dažādas baumas, viņš pēc spēles preses konferencē atklāja, ka krasas izmaiņas viņa karjerā vismaz pagaidām nav gaidāmas. 

"Nākotne? Nekas nemainās. "Al-Nassr"? Jā," viņš teica.

Portugāles uzbrucējs pievienojās Saūda Arābijas klubam 2022. gada izskaņā.

Lai gan viņš vairs nav tik labā fiziskajā formā kā savulaik, Ronaldu joprojām ir konkurētspējīgs visaugstākajā līmenī. Līdz šim viņš "Al-Nassr" komandā 77 spēlēs guvis 74 vārtus.

Pagājušajā sezonā Ronaldu ar 25 vārtu guvumiem otro gadu pēc kārtas kļuva par Saūda Arābijas līgas labāko snaiperi.

Komentāri (3)
Redaktors iesaka
Nepalaid garām!
Uz augšu