Siguldas Raiņa parka skeitparkā notiks Latvijas skeitborda līgas otrais posms

TVNET
Siguldas Raiņa parka skeitparkā notiks Latvijas skeitborda līgas otrais posms
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

Sestdien, 16. jūnijā, Siguldā, Raiņa parka skeitparkā, norisināsies «Vans Latvijas Skeitborda līgas» 2018. gada sezonas otrais posms skeitborda frīstailā.

Pēc lieliski aizvadīta pirmā posma Rīgas Centra Sporta kvartāla skeitparkā «Vans Latvijas Skeitborda līga» (VLSL) dodas uz Siguldu, kur Raiņa parka svētku ietvaros norisināsies šīs sezonas otrais posms. Šīs sacensības būs arī svētku centrālais notikums.

Skeitbordisti turpinās iesākto sacensību par godalgotajām vietām un reitinga punktiem VLSL sezonas kopvērtējuma tabulā. Ir sagaidāms, ka sacensībās piedalīsies vairāk nekā 30 braucēji no visas Latvijas, tanī skaitā arī vietējie Siguldas skeitbordisti.

Latvijas Skeitborda Līga (LSL) tika izveidota 2017. gadā, lai popularizētu un veicinātu frīstaila skeitborda attīstību Latvijā. Tās mērķis ir apzināties un atlasīt labākos un potenciālākos skeitborda frīstaila braucējus Latvijā, kas nākotnē varētu pārstāvēt mūsu valsti Olimpiskajās spēlēs «Park» vai «Street» frīstaila disciplīnās.

2018. gadā LSL 4 skeitborda frīstaila sacensību posmi dažādās Latvijas pilsētās. Katru mēnesi no maija līdz augustam norisināsies viens posms. Šogad plānotās sacensību norises vietas ir Rīga, Salaspils un Jelgava. Tiks veidots braucēju sacensību rezultātu reitings, kurā tiks apkopoti visu posmu rezultāti un pēc kuriem tiks noteikti LSL uzvarētāji 4 grupās: Iesācēji, Meitenes, Amatieri un PRO.

Vans Latvijas Skeitborda līga ir vienīgās sacensības Latvijā, kurās braucēji tiek iedalīti četrās grupās, tādējādi uzlabojot savstarpējo sāncensību un ceļot skeitborda līmeni Latvijā. Skeitborda popularitātei gan pasaulē, gan Latvijā pieaugot arī sagaidāms dalībnieku skaita pieaugums 2018. gada LSL posmos, tanī skaitā arī meiteņu grupā.

Lielākā konkurence un sarežģītākie triki, protams, ir sagaidāmi PRO grupā. Šajā grupā, tā pat kā iepriekšējā gadā, par uzvaru sacentīsies Latvijas labākie skeitbordisti ar daudzu gadu pieredzi. Papildus balvām no sacensību atbalstītājiem labākie trīs PRO grupas braucēji saņems arī naudas balvas, kuras nodrošina Latvijas Skeitborda federācija.

Vans Latvijas Skeitborda līgu atbalsta Latvijas Skeitborda federācija, VANS, Boards.lv, Rīgas Skeitborda skola, Skeits.lv

Vairāk info par VLSL’18 un 2.posma sacensību nolikums šeit: http://skeits.lv/vans-latvijas-skeitborda-ligas18-2-posms-notiks-sigulda/

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu