Tikmers: Phjončhanā izveidots labākais līdz šim redzētais olimpiskais ciemats

LETA
Tikmers: Phjončhanā izveidots labākais līdz šim redzētais olimpiskais ciemats
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Phjončhanā izveidotais olimpiskais ciemats ir labākais, kāds līdz šim redzēts, šorīt intervijā Latvijas Radio sacīja Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers.

Viņš priecājās, ka šoreiz, uzturoties olimpiskajā ciematā, Latvijas sportistiem nevajadzēs meklēt savus santehniķus un elektriķus, kā tas gadījies iepriekšējās olimpiskajās spēlēs.

Tikmers gan atzina, ka nelielas problēmas sagādā apkures sistēma, proti, telpas tiek apsildītas no grīdas un daudziem nav saprotams, kā šo apkuri regulēt, taču ar to palīdzot brīvprātīgie.

LOK ģenerālsekretārs arī neslēpa, ka Latvijas olimpiešiem, iespējams, būtu gribējies dzīvot nedaudz plašākās telpās.

Šodien Phjončhanas olimpiskajā ciematā tiks pacelts Latvijas valsts karogs. Ceremonijā piedalīsies arī Latvijas Valsts prezidents ar kundzi.

Ziemas olimpiskās spēles Phjončhanā, Dienvidkorejā, norisināsies no 9.februāra līdz 25.februārim, sportistiem sadalot 102 medaļu komplektus 15 dažādos sporta veidos.

Latviju olimpiskajās spēlēs Dienvidkorejā pārstāvēs 34 sportisti deviņos sporta veidos, kā arī sastāvā iekļauts viens rezervists. Izlasē būs 14 olimpiskie debitanti. Atklāšanas ceremonijā Latvijas karogu nesīs bobsleja stūmējs Daumants Dreiškens.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu