«Kurbada» uzbrucējs Straupe: Pietiks zaudēt, vienreiz tas kauss ir jāpaceļ

FOTO: HK Kurbads

6.februārī «Arēnā Rīga» plkst. 19:30 risināsies Latvijas kausa izcīņas finālspēle starp HK «Kurbads» un HK «Mogo» komandām. Abas komandas ir apņēmības izcīnīt uzvaras šajā svarīgajā spēlē, tādēļ šis mačs solās būt gana aizraujošs.

«Noskaņojums mums ir ļoti kaujiniecisks. Caur OHL čempionāta atlikušajām spēlēm mēģināsim sagatavoties finālam. Spēlēsim visas 60 minūtes, nekādu atlaižu. Pietiks zaudēt, tas kauss vienreiz ir jāpaceļ,» sacīja HK «Kurbads» uzbrucējs Jānis Straupe.

«Šis mums būs vienīgais mačs «Arēnā Rīga». Tādēļ arī domāju, ka skatītāji atnāks salīdzinoši daudz. Tas būs īsts hokejs,» piebilda Straupe.

Iepriekšējās divas reizes Latvijas kausa izcīņas finālā triumfēja HK «Mogo». «Panākuma formulu mēs nezinām, jo iepriekšējās divas finālcīņas noslēdzās dažādos scenārijos, kaut gan iznākums bija vienāds. Ar katru gadu paliek grūtāk un grūtāk. Domāju, ka šogad būs vēl smagāk,» pārdomās par finālspēli dalījās HK «Mogo» līderis Elvis Želubovskis.

Abas komandas šīs sezonas laikā būtiski stiprinājušas savu sastāvu. HK «Kurbads» vienībai pievienojušies Jānis Sprukts un Mārtiņš Cipulis, bet «Mogo» rindas pastiprinājuši Aleksejs Širokovs un krievu leģionārs Dmitrijs Moņja, kuram ir milzīga pieredze Kontinentālajā hokeja līgā.

Speciālā izlozē šonedēļ tika noskaidrots, ka laukuma saimnieka priekšrocības finālā iegūs «Mogo» vienība. Tā kā spēle starp «Mogo» un «Kurbads» norisināsies uz neitrāla laukuma, LHF rīkoja speciālu izlozi, kurā laukuma priekšrocības ieguva pērno divu sezonu kausa ieguvēji - «Mogo».

«Mogo» un «Kurbads» trešo gadu pēc kārtas spēkosies Latvijas kausa izcīņas finālā. 6.februāra spēli tiešraidē translēs arī Latvijas Televīzijas (LTV) 7.kanāls.

Biļetes uz šo spēli iespējams iegādāties www.bilesuserviss.lv.

Uz augšu