Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

FIA prezidentu Žanu Todu iespaido «Neste RX of Latvia» organizēšanas līmenis

TVNET
FIA prezidentu Žanu Todu iespaido «Neste RX of Latvia» organizēšanas līmenis
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Baumanis Motorsport Photography

Pasaules rallijkrosa 10.posma «Neste RX of Latvia» laikā Latvijā ieradās Starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA) prezidents Žans Tods.

Viņš apmeklēja Biķernieku trasi, skatījās sacensības kopā ar Latvijas Automobiļu federācijas prezidentu Jāni Nagli, tikās ar ministru prezidentu Māri Kučinski, satiksmes ministru Uldi Auguli un Rīgas mēru Nilu Ušakovu. Neformālā gaisotnē tika apspriesta iespēja Latvijā rīkot pasaules rallija čempionāta (WRC) posmu. Papildus Žans Tods izmantoja iespēju redzēt izrādi «Madama Butterfly» Latvijas Nacionālajā operā, un apmeklēt atjaunoto Rīgas Motormuzeju ar Aivaru Aksenoku gida lomā.

«Praktiski visu vizītes laiku pavadot kopā ar Žanu, bija redzams, ka viņu ārkārtīgi iespaidoja «Neste RX of Latvia» izcilā organizētība un kārtība, kā viss notiek. Prezidents ļoti atzinīgi izteicās par CSDD kā Biķernieku trases apsaimniekotāja ieguldīto milzu darbu gan infrastruktūras, gan arī sportistu drošības uzlabošanā. Runājot par pasaules rallijkrosu, nevienā no šogad notikušajiem posmiem organizatoriem nebija ne tik smagu avāriju, ne mašīnu aizdegšanās, ne arī tik lielu laika apstākļu izaicinājumu. Rīgā bija viss kopā. FIA prezidents bija pozitīvi pārsteigts un priecīgs, ka glābšanas dienestu darbs bija visaugstākajā līmenī, viņa vārdiem «praktiski kā Formula 1 sacensībās»,» saka Jānis Naglis, piebilstot, ka tieši šis profesionālisms ir iemesls tam, ka FIA prezidents izteicis vēlmi turpmāk paplašināt Latvijas speciālistu pārstāvību FIA.

Oktobrī ikgadējās FIA ģenerālās asamblejas laikā notiks FIA prezidenta vēlēšanas, un kā pirmie savu atbalstu Žana Toda ievēlēšanai uz vēl vienu termiņu jau iesniedza 2 balsstiesīgo biedrību prezidenti – Jānis Naglis (LAF) un Juris Zvirbulis (LAMB).

«Žans Tods ir izcila personība ar milzu pieredzi un neizsīkstošu enerģiju, viņa vadībā notikušas lielas pārmaiņas labāka un drošāka autosporta virzienā, kā arī pastiprināta federācijas loma ceļu satiksmes drošības veicināšanā. Domāju, ka Žans Tods ir cilvēks, kas noteikti turpinās šo ceļu, tāpēc vēlamies arī turpmāk redzēt viņu FIA prezidenta lomā,» tā par savu atbalstu Jānis Naglis.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu