Rīgas «Dinamo» ielaiž piecus vārtus un cieš sakāvi pārbaudes mačā

Rīgas «Dinamo» komanda, gatavojoties desmitajai Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonai, trešdien Vācijas pilsētā Kaselē pārbaudes turnīra otrajā spēlē ar rezultātu 2:5 (2:1, 0:4, 0:0) kapitulēja Maskavas apgabala «Vitjaz» vienībai.

Šī Latvijas komandai bija ceturtā neveiksme piecās aizvadītajās pārbaudes spēlēs.

Tieši rīdzinieki iemeta pirmos divus vārtus mačā - otrajā minūtē rezultātu atklāja Denijs Kristo, bet 13.minūtē Māris Bičevskis panāca 2:0.

Tomēr nākamās piecas reizes izcēlās «Vitjaz», izceļoties pieciem dažādiem spēlētājiem un sagādāja Latvijas vienībai kārtējo zaudējumu.

Jau vēstīts, ka turnīra pirmajā mačā Rīgas «Dinamo» otrdien ar rezultātu 3:2 pārspēja citu KHL komandu Bratislavas «Slovan» no Slovākijas, sarūpējot Sandim Ozoliņam pirmo panākumu galvenā trenera amatā. Savukārt «Vitjaz» ar 4:1 pieveica turnīra saimnieci Kaseles «Huskies» no Vācijas otrās līgas.

Rīgas «Dinamo» turnīru noslēgs ceturtdien ar dueli pret «Huskies».

Sanda Ozoliņa trenētais klubs iepriekš piedalījās pārbaudes turnīrā Minskā, piedzīvojot trīs zaudējumus trijās spēlēs. Savukārt pēc sacensībām Kaseles pilsētā jau šajā svētdienā «Arēnā Rīga» sāksies tradicionālais «Latvijas Dzelzceļa» kauss.

Rīgas «Dinamo» savā neveiksmīgākajā sezonā deviņos KHL aizvadītos gados palika pēdējā vietā 14 Rietumu konferences komandu vidū, bet visā līgā ieņēma pirmspēdējo 28.pozīciju.

Jaunā KHL sezona sāksies 21.augustā, kamēr Rīgas «Dinamo» pirmo maču aizvadīs 22.augustā viesos pret Omskas «Avangard». Savukārt pirmais mačs savā laukumā gaidāms 31.augustā pret Maskavas «Spartak».

Nākamajā sezonā katrs klubs KHL čempionātā aizvadīs pa 56 spēlēm, turklāt kalendārā būs pārtraukums saistībā ar 2018.gada Phjončhanas Ziemas olimpiskajām spēlēm.

Rīgas «Dinamo» komandas sastāvs turnīram Vācijā

Vārtsargi: Jānis Kalniņš un Antons Naumovs.

Aizsargi: Viljamss Vrens, Nerijus Ališausks, Uvis Balinskis, Guntis Galviņš, Rolands Gritāns, Aleksandrs Jerofejevs, Renārs Kārkls, Georgijs Pujacs, Krišjānis Rēdlihs, Ēriks Ševčenko.

Uzbrucēji: Oskars Batņa, Māris Bičevskis, Terijs Galjardi, Koltons Gilīss, Emīls Ģēģeris, Miks Indrašis, Nikolajs Jeļisejevs, Ņikita Jevpalovs, Denijs Kristo, Edgars Kulda, Roberts Lipsbergs, Gints Meija, Juliāns Misjus, Frenks Razgals un Miķelis Rēdlihs.

Pavisam «Dinamo» komanda, gatavojoties 2017./2018. gada KHL sezonai, piedalīsies trijos pārbaudes turnīros – Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā, Kaselē (Kassel) un «Arēnā Rīga», kopumā sagatavošanās ciklā aizvadot 10 pārbaudes mačus.

Rīgas «Dinamo» pirmssezonas pārbaudes spēles (Latvijas laiks)

Starptautiskais hokeja turnīrs «Minskas kauss»

• 26. jūlijā Minskā Lokomotiv - Rīgas Dinamo 3:1
  • 28. jūlijā Minskā Jugra - Rīgas Dinamo 3:2 (pēcspēles metienos)
  • 29. jūlijā Minskas Dinamo - Rīgas Dinamo spēle par 5.vietu 4:0

Starptautiskais hokeja turnīrs «WINGAS kauss»

• 8. augustā Kassel (Vācija), Slovan - Rīgas Dinamo 2:3
  • 9. augustā Kassel (Vācija), Vitjaz - Rīgas Dinamo 5:2
  • 10. augustā plkst. 19:00 Kassel (Vācija), EC Kassel Huskies - Rīgas Dinamo (Sprade TV - www.sprade.tv)

Starptautiskais hokeja turnīrs «Arēnā Rīga»

• 13. augustā plkst. 19:30 Arēnā Rīga Rīgas Dinamo – Minskas Dinamo (TV6)
  • 14. augustā plkst. 19:30 Arēnā Rīga Rīgas Dinamo – Ak Bars (TV6)
  • 16. augustā plkst. 19:30 Arēnā Rīga Rīgas Dinamo – Lokomotiv (TV6)
  • 17. augustā plkst. 19:30 Arēnā Rīga spēle par vietu (TV6)