Indriksons: Pēc šādas spēles Paharam būtu pareizi atkāpties

Marians Pahars FOTO: JEAN-CHRISTOPHE BOTT / TT NYHETSBYRÅN

Latvijas futbola izlases galvenajam trenerim Marianam Paharam būtu pareizi atkāpties no amata, sarunā ar Latvijas Radio paudis Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidents Guntis Indriksons.

Latvijas izlase otrdien pārbaudes spēlē kaunpilnā mačā viesos ar 0:5 kapitulēja Gruzijai. Pēc cīņas Latvijas valstsvienības galvenais treneris Marians Pahars izteica gatavību atstāt amatu, bet pats par atkāpšanos nepaziņoja.

Tagad Latvijas Radio publicējuši plašāku pēcspēles preses konferences audio fragmentu, kurā Pahars nenoliedz, ka vēlējies atkāpties oktobrī, kad izlase 2018.gada Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra mačā ar 0:2 kapitulēja Fēru salām.

«Toreiz mani pierunāja tomēr to nedarīt. Tagad domāju, ka situācija vairs nemainīsies,» izteicies Pahars.

«Pēc tādas spēles pareizi būtu atkāpties,» paudis Indriksons. «Izrunāšos ar speciālistiem, kas mums atbild par šīm lietām, bet mans personiskais viedoklis ir, ka treneris jāmaina.»

Indriksons pauda, ka LFF valdē ir arī locekļi ar pretējiem viedokļiem, bet organizācijas prezidents solīja, ka centīsies pārliecināt pārējos valdes locekļus.

Nākamā LFF valdes sēde ir ieplānota 19.aprīlī.

Pahars Latvijas izlases galvenā trenera amatu ieņem kopš 2013.gada augusta, kad atkāpās Aleksandrs Starkovs. Zīmīgi, ka arī Starkova pēdējais mačs noslēdzās ar rezultātu 0:5, kad Latvijas izlase kapitulēja Bosnijai un Hercegovinai.

Pasaules kausa kvalifikācija atsāksies vasarā, kad Latvijas izlase 9.jūnijā uzņems pašreizējo Eiropas čempioni Portugāli.

Uz augšu
Back