Papildus enerģiskajām grupu nodarbībām un treniņiem visas dienas garumā bija iespējams vērot arī Līgas Libertes dejas teātra uzstāšanos un unikālu Gacho priekšnesumu, kurā piedalījās ikviens festivāla apmeklētājs.
«Šāda veida pasākumi ir lieliska iespēja vienas dienas laikā iepazīties ar dažādiem fitnesa treniņu veidiem vienuviet. Turklāt, pat ja nav vēlmes piedalīties, arī vērot no malas, kā vienlaikus vingro vairāki simti cilvēku, ir aizraujoši. Tā ir laba iespēja tiem, kuri vēl briest sākt regulāru sportošanu vai ir ļoti stūrgalvīgi un apmeklē tikai viena veida treniņus vienā un tajā pašā vietā,» stāsta Kaspars Ozoliņš.
Festivālā treniņi notika divās zālēs - fitnesa zālē un CrossFit zālē. CrossFit pēdējos gados ieguvis lielu popularitāti starp aktīva dzīvesveida piekritējiem, jo apvieno dinamiku, intensitāti un sniedz plašas iespējas daudzpusīgi attīstīt savu ķermeni. Šajā zālē bija iespējams apgūt treniņu metodikas pamatus kopā ar labākajiem CrossFit treneriem Latvijā no CrossFit klubiem Factory, Jugla un Andrejsala.
«Prieks redzēt, ka cilvēki ir ieinteresēti pārkāpt pāri stereotipiem, aizspriedumiem un izmēģināt spēkus vēl neapgūtās treniņu metodēs. Festivāls apvienoja sportošanu, socializēšanos, veselīga uztura degustēšanu un sevis pārvarēšanu - lielā daļā treniņu slodze bija visnotaļ augsta, jo, tikai paveicot vairāk nekā ierasts, ir iespējams sajust gandarījumu,» par pasākumu izsakās organizatori.