''Lakers'' pirmo reizi kopš 2007.gada zaudē 4 mačus pēc kārtas

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) aizvadītās sezonas čempionvienība Losandželosas "Lakers" pirmo reizi kopš 2007. gada aprīļa zaudējusi četras spēles pēc kārtas.

Aizvadītajā naktī "Lakers" izbraukumā ar 99:109 piekāpās Hjūstonas ''Rockets''.

Mača pirmā puslaika izskaņā izrāvienu 13-2 veica mājinieki, taču "Lakers" savu vadību spēja saglabāt (56:53).

Arī otrajā spēles daļā cīņa bija līdzīga, turklāt viesi ceturtās ceturtdaļas pēdējās minūtēs vēl bija vadībā, taču Šeins Batjērs nodrošināja uzvaru laukuma saimniekiem.

Uzvarētājiem Kevins Martins guva 22 punktus, bet Batjērs pievienoja 17 punktus (11 punkti pēdējās trīs minūtēs).

Losandželosas sastāvā ar 27 punktiem izcēlās Kobe Braients, savukārt Lamara Odoma kontā 25 punkti un 11 atlēkušās bumbas.

Kopvērtējumā Losandželosas basketbolisti ar 13 uzvarām 19 spēlēs ir ceturtajā vietā Rietumu konferencē, bet ''Rockets'' ar sešiem panākumiem atrodas 12. pozīcijā.