«Mogo» atbalsta RTU florbolistus un kluba jaunatnes sistēmas izveidi

FOTO: www.floorball.lv

Līzinga uzņēmums Mogo kļuvis par viena no vadošajiem Latvijas vīriešu florbola Virslīgas klubiem - RTU oficiālo sponsoru. Līgums noslēgts uz šo un nākamo sezonu, ar iespēju to pagarināt. Līdz ar sponsora piesaisti, kluba jaunatnes sistēmas Rockets un fārmkluba izveidi, Virslīgas komanda mainīs nosaukumu un turpmāk sauksies Mogo-RTU/Rockets.

«RTU ir viens no Latvijas top florbola klubiem ar ļoti senu vēsturi un ambīcijām arī nākotnē, tādēļ mums šķita interesanti iesaistīties arī Latvijas florbola dzīvē, kas pēdējos gados ir strauji attīstījusies.

Domāju, ka šis ir tikai mūsu pirmais, bet ne pēdējais solis Mogo un RTU sadarbībā,» saka AS Mogo izpilddirektors Ģirts Lediņš.

Līgums paredz ne vien finansiālu atbalstu komandai šajā un nākamajā sezonā, bet arī dažādu aktivitāšu rīkošanu florbola kluba popularitātes veicināšanai. Turklāt, ja Mogo-RTU/Rockets uzvarēs Latvijas čempionātā un izcīnīs tiesības spēlēt EuroFloorball Cup, tad komanda no Mogo saņems papildu bonusu – finansējumu.

«Mēs esam ļoti priecīgi, ka šogad līdz ar kluba jaunatnes un fārmkluba sistēmas izveidi ir izdevies piesaistīt arī komandas sponsoru Mogo. Mēs ļoti ceram, ka šī izvērtīsies par veiksmīgu ilgtermiņa sadarbību, kas palīdzēs sasniegt ne tikai kluba mērķus, bet veicinās arī kopējo florbola popularitāti Latvijā,» atzīst Mogo-RTU/Rockets.

Mogo-RTU/Rockets sastāvā spēlē vairāki Latvijas nacionālās izlases dalībnieki, kuri decembrī piedalīsies pasaules čempionātā Gēteborgā. Latvijas izlasi pārstāvēs kolorītie dvīņubrāļi – uzbrucējs Atis un vārtsargs Andis Blindi, viens no pieredzējušākajiem Latvijas aizsargiem un izlases kapteinis Oskars Fīrmanis, kā arī jaunais talantīgais uzbrucējs Juris Gribusts.

Iepriekšējā sezonā komanda Latvijas čempionātā ieņēma 3. vietu, bet šobrīd, pēc nospēlētām 12 spēlēm, ieņem 1. vietu.

Ar komandas aktualitātēm varat iepazīties: www.facebook.com/RTUflorbols un twitter.com/rtuflorbols.

Uz augšu
Back