«Metta»/LU saglabā vietu Latvijas futbola virslīgā

BNS

FS «Metta»/LU ar 5:1 svētdien pretinieku laukumā uzvarēja Rēzeknes BJSS atbildes pārspēlē par vietu Latvijas futbola virslīgā nākamajā gadā.

Pirmie vārtus guva mājinieki, kad izcēlās Vitālijs Aguls, taču rīdzinieki līdz puslaika beigām iesita divus, bet otrajā puslaikā - vēl trīs vārtus. Pa divām reizēm precīzi bija Artjoms Loginovs un Mārtiņš Milašēvičs, bet vienreiz - Artūrs Pallo.

Arī pirmajā pārspēlē trešdien Rīgā ar 1:0 uzvarēja FS «Metta»/LU, kas virslīgas čempionātā bija ieņēmusi priekšpēdējo vietu. Rēzeknes komanda finišēja otrajā vietā pirmajā līgā.

Pārspēle par vietu virslīgā

Rēzeknes BJSS - FS «Metta»/LU 1:5 (1:2)

Vārtus guva: Vitālijs Aguls (14.) - Artjoms Loginovs (26., 55.), Mārtiņš Milašēvičs (29., 72.), Artūrs Pallo (79.)