Šajā spēlē Jēkabsone-Žogota laukumā pavadīja 24 minūtes un 30 sekundes, kuru laikā realizēja vienīgo divpunktu metienu, divus no pieciem tālmetieniem un abus soda metienus.
Tāpat latviete izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, pieļāva divas kļūdas un nopelnīja divas personīgās piezīmes.
Uzvarētājām rezultatīvākā ar 18 gūtajiem punktiem bija Noela Kvina, bet ar 15 punktiem izcēlās Ilona Korstina. Savukārt "Sony Athinaikos" labā pa 12 punktiem guva Dimitra Kalencu un Jekaterina Sotiriu.
"Spartak" komanda pagājušajā sezonā uzvarēja FIBA Eirolīgas turnīrā, bet "Sony Athinaikos" vienība Dikeulaka vadībā triumfēja FIBA kausa izcīņā.
Šajā sezonā Dikeulaks ir "Sony Athinaikos" galvenā trenera palīgs.
FIBA Eiropas Superkauss basketbolā sievietēm šogad tika izspēlēts otro reizi.
Jau vēstīts, ka pagājušā gada FIBA Eiropas Superkausa mačā "Sparta&K" basketbolistes ar 92:59 sagrāva Turcijas komandu "Galatasaray".