BK "Ventspils" ar zaudējumu sāk Eiropas Izaicinājuma kausu

Zaudējumu Eiropas Izaicinājuma kausa izcīņas grupu turnīra pirmajā mačā otrdien piedzīvoja Latvijas komanda "Ventspils", kas izbraukuma spēlē ar rezultātu 67:81 piekāpās Ukrainas vienībai Južnijas "Himik".

Maču pirmo ceturtdaļu ventspilnieki iesāka pārliecinoši, tomēr turpinājumā pieļāva vairākas kļūdas aizsardzībā un komandām ejot pārtraukumā atradās iedzinējos ar 34:42.

Otro spēles daļu veiksmīgi aizvadīja "Himik" komanda, kas turpināja palielināt jau iegūt pārsvaru un mača beigās svinēja uzvaru ar 81:67.

Rezultatīvākais Latvijas komandā bija Jānis Strēlnieks, kurš guva 15 punktus, bet Stīvena Greja kontā 12 punkti.

Savukārt mājiniekiem pārliecinoši labākais bija Rišons Terijs, kurš guva 18 punktus un izcīnīja 11 atlēkušās bumbas.

Vēl šodien D apakšgrupā Krievijas klubs "Ņižņij Novgorod" izbraukumā ar 72:83 piekāpās Ungārijas vienībai Pakšas "Atomeromu".

Nākamo spēli ''Ventspils'' aizvadīs 15. novembrī, kad savā laukumā uzņems "Atomeromu" basketbolistus.

Pēdējās kārtas spēles Eiropas Izaicinājuma kausa grupu turnīrā paredzētas 13. decembrī. Divas labākās komandas no katras grupas kvalificēsies turnīra otrajai kārtai.