Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Pērn AS «Dinamo Rīga» zaudējumi pieauguši vairāk nekā divas reizes

LETA
Pērn AS «Dinamo Rīga» zaudējumi pieauguši vairāk nekā divas reizes
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Rīgas Dinamo
Rīgas Dinamo Foto: Kaspars Volonts/TVNET

Hokeja kluba īpašnieces AS «Dinamo Rīga» zaudējumi pērn pieauguši vairāk nekā divas reizes, liecina «Firmas.lv» informācija.

Uzņēmuma zaudējumi pērn bija 1,69 miljoni eiro, bet 2013.gadā - 712 912 eiro. Tikmēr uzņēmuma apgrozījums pērn bija 12,97 miljoni eiro, kas ir par 19% vairāk nekā 2013.gadā, kad uzņēmums apgrozīja 10,9 miljonus eiro,

Kā ziņojumā skaidro uzņēmuma vadība, zaudējumi radušies tādēļ, ka pērn tika norakstīti zaudētie parādi no «Dinamo Rīga» lielākā akcionāra «Itera International Energy L.L.C.».

AS «Dinamo Rīga» pamatdarbība ir saistīta ar profesionālas hokeja komandas uzturēšanu. Pārskata gada laikā turpināta hokeja komandas «Dinamo Rīga» dalība Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionāta 2013./2014. gada sezonā.

Vadības ziņojumā teikts, ka pērn turpinātas aktivitātes reklāmas jomā sadarbībā ar «Dinamo Rīga» zīmola pārtikas un rūpniecības preču un produktu ražotājiem. Galvenos saimnieciskos ieņēmumus veido reklāmas pakalpojumu sniegšana, abonementu un biļešu tirdzniecība.

Būtiskākās izmaksas veido atlīdzība hokeja spēlētājiem, komandu treneru atalgojums, maksa par ledus arēnu pakalpojumiem treniņu un spēļu laikā, kā arī piedalīšanās izbraukuma spēlēs.

AS «Dinamo Rīga» ilgtermiņa mērķi ir turpināt dalību KHL, kā arī turpināt dalību Jaunatnes hokeja līgā. Tāpat kā nemainīgi mērķi paliek uzņēmuma centieni palielināt ieņēmumus no reklāmas pakalpojumiem, abonementu un biļešu tirdzniecības, kā arī paplašināt produktu klāstu un palielināt ieņēmumus no preču zīmes izmantošanas.

AS «Dinamo Rīga» dibināta 2008.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 2 916 522 eiro. «Dinamo Rīga» lielākais akcionārs ir «Itera International Energy LLC». Starp akcionāriem ir arī Juris Savickis, Guntis Ulmanis, Guntis Rāvis, Aigars Kalvītis, Aldis Pauniņš un Krists Freibergs.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu