Startēs pirmais Jūrmalas maratonu sērijas pasākums

FOTO: LETA

Popularizējot veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, jau pavisam drīz, 21.jūnijā, Jūrmalā startēs pirmais no trīs Jūrmalas maratonu sērijas pasākumiem – SMScredit.lv Jūrmalas velomaratons, pastāstīja pasākuma organizators Kaspars Tupiņš.

Velomaratons Jūrmalā, kurai Pasaules Veselības organizācija ir piešķīrusi Veselīgas pilsētas statusu, norisināsies jau piekto gadu. Turklāt gadu no gada vienkopus tiek pulcēts aizvien vairāk profesionāļu un riteņbraukšanas entuziastu.

«Manuprāt, riteņbraukšana ir viens no stilīgākajiem veidiem, kā sevi uzturēt labā un sportiskā formā. Šogad maratonā piedāvājam trīs pilnīgi jauna koncepta distances, kurām, sākot jau no šodienas līdz pat 17.jūnijam, var reģistrēties mājaslapā baltijasmaratoni.lv, sporta preču veikalos «FANS» vai visos «CityFitness» sporta klubos,» sacīja Tupiņš.

Jūrmalas velomaratons būs svētki visiem, kuriem patīk ātrums vai vienkārši patīk braukt ar velosipēdu, izjūtot sacensību garšu. Maratona distances – Sporta brauciens (87 km), Tautas brauciens (40 km) un Ģimenes brauciens (14,5 km) vīsies cauri visai Jūrmalai, startējot un noslēdzoties pie Dzintaru koncertzāles, Dzintaru prospektā 1.

Jūrmalniekus un pilsētas viesus šogad priecēs vēl vairāki sporta pasākumi – Jūrmalas skrituļslidošanas festivāls 3.augustā un Jūrmalas skriešanas pusmaratons 13.septembrī.

«Jūrmala lepojas, ka ir vienīgā pilsēta Latvijā, kurai piešķirts Veselīgas pilsētas statuss, tādēļ arī cenšamies gan jūrmalniekiem, gan visiem iedzīvotājiem piedāvāt tādus pasākumus, kas raisa pozitīvas emocijas un lieliski uzlabo veselību. Manuprāt, visiem sporta notikumiem Jūrmalā ir īpaša pievienotā vērtība – jūra, priedes, svaigais gaiss un ģimenēm draudzīga vide, kur vienlaikus savu izturību var pārbaudīt pieredzējuši sportisti, bet draugi un ģimenes var izbaudīt kopā būšanu,» uzsvēra Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs Gatis Truksnis.

Uz augšu
Back