Neatkarības dienas velobraucienā Jūrmalā uzstāsies leģendārā Latvijas grupa «Jumprava»

TVNET
CopyDraugiem X Whatsapp
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Foto: Publicitātes foto

Par godu Latvijas Republikas Neatkarības pasludināšanas 25. gadadienai šā gada 4.maijā Jūrmalā norisināsies vērienīgs Neatkarības dienas velobrauciens. Pasākumā kā īpašie viesi uzstāsies leģendārā Latvijas grupa «Jumprava». Visi velobrauciena dalības maksās iegūtie līdzekļi tiks ziedoti labdarībai – velosipēdu iegādei Jūrmalas pilsētas bērnunama «Sprīdītis» bērniem.

Velomaratonā piedalīties ir aicināti ne tikai sportisti, bet arī tie, kam riteņbraukšana ir vaļasprieks, tostarp ģimenes un bērni. Maratona distances ir pielāgotas katra dalībnieka spējām – Sporta distance (125 km); Tautas distance (40 km); Ģimenes distance (14 km); kā arī īpaša Bērnu distance. Dalības maksa maratonā ir 1 eiro, bet bērniem un skolēniem dalība braucienā ir bez maksas.

Pasākuma laikā, visas dienas garumā par muzikālo pavadījumu un pozitīvu noskaņu rūpēsies DJ Toms Grēviņš, bet ģimenēm būs pieejama plaša izklaides un atrakciju programma. Par godu Latvijas Republikas Neatkarības pasludināšanas 25. gadadienai pasākuma vietā būs izveidota īpaša novēlējumu siena, kur ikviens apmeklētājs varēs atstāt personīgu vēstījumu Latvijai svētkos.

Pasākuma organizatori Alpha Baltic Sport un velobrauciena atbalstītāji – Jūrmalas Pilsētas dome un ģenerālpartneris «Vivus.lv» ir sarūpējuši vērienīgu balvu fondu – 15 000 eiro vērtībā. Pirmo 10 vietu ieguvēji kopvērtējumā Sporta un Tautas distancēs saņems naudas balvas, bet pārējos dalībniekus un tos, kas dzimšanas dienu svin 4.maijā, gaida pārsteiguma balvas. Pie naudas balvām tiks arī katrs simtais maratona dalībnieks Sporta un Tautas distancēs.

Plašāka informācija un reģistrācija mājaslapā www.maratoni.lv

Jūrmalas pilsētā ik gadu notiek vairāk nekā 400 dažāda mēroga sporta pasākumu aktīva un veselīga dzīvesveida cienītājiem, tostarp skriešanas, velobraukšanas, skrituļslidošanas un airēšanas maratoni, Pludmales skriešanas svētki, Jūrmalas ziemas sporta svētki u.c. Jau vairāk nekā 10 gadus Jūrmala lepojas ar Pasaules Veselības organizācijas piešķirto Veselīgās pilsētas statusu. Savukārt kopš 2014.gada Jūrmala kļuvusi arī par Baltijas valstu pludmales volejbola galvaspilsētu, kurā noritēs CEV Masters turnīrs.

KomentāriCopyDraugiem X Whatsapp

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu