Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

21. februārī notiks vērienīgi Jūrmalas Ziemas sporta svētki

TVNET
21. februārī notiks vērienīgi Jūrmalas Ziemas sporta svētki
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Jau pavisam drīz, 21.februārī, Majoru pludmalē Jūrmalā, pie Baltic Beach Hotel, pulcēsies ziemas sporta veidu entuziasti no visas Latvijas. Grandioza izklaides un sporta programma, dzīvespriecīga un uzlādējoša atmosfēra, kā arī balvu fonds 10 000 eiro vērtībā – tas viss gaida ikvienu dalībnieku Jūrmalas Ziemas sporta svētkos.

Trešdien, 11.februārī, Uzvaras parkā, Rīgā, no plkst. 15.00 līdz 16.30 norisinājās kopīgais sagatavošanās treniņš. Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētāja vietniece Rita Sproģe, Jūrmalas pilsētas domes izpilddirektors Arturs Grants un domes priekšsēdētāja palīgs Emīls Rokjānis sveica sanākušos treniņa dalībniekus un aicināja 21.februārī doties uz Jūrmalu – aktīvi un veselīgi pavadīt aizraujošu svētku dienu.

«Jau pēc 10 dienām Jūrmala, mūsu skaistā pludmale Majoros no mierīgas pastaigu vietas pārtaps aktīvā sporta zonā, lai mēs visi kopā pavadītu saturīgu brīvdienu svaigā gaisā! Un, pat ja šā gada ziema mūs nelutinās ar biezu sniega kārtu, slēpošanas vietā varēsiet skriet, nūjot, piedalīties skeletona testu braucienos, biatlona šaušanā un citās atraktīvās disciplīnās,» uz Jūrmalas Ziemas sporta svētkiem aicina Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētāja vietniece Rita Sproģe.

Kopīgo sagatavošanās treniņu vadīja leģendārais biatlonists Jēkabs Nākums, kurš neskopojās ar padomiem. Visi treniņa dalībnieki varēja doties distancē un praktiski izmantot Jēkaba ieteikumus, kas ir piemēroti gan distanču slēpošanas iesācējiem, gan arī tiem, kas jau ir profesionāļi.

«No malas slēpošana izskatās diezgan vienkārša – pastumies uz priekšu ar nūjām, nedaudz pacel kājas un tu raiti kusties uz priekšu. Bet patiesībā, lai slēpotu pareizi un, galvenais, veselīgi, ikvienam slēpot gribētājam jāzina pāris vienkāršas tehnikas. Kopīgie sagatavošanās treniņi palīdzēs apgūt dažādas tehnikas nianses, kas ļaus gan ieekonomēt enerģiju, gan gūt labus panākumus Jūrmalas ziemas sporta svētku «Möller's» slēpojuma distancēs,» uz kopīgo sagatavošanās treniņu aicina Jūrmalas ziemas sporta svētku oficiālais treneris Jēkabs Nākums.

Pasākuma organizatori informē, ka Jūrmalas Ziemas sporta svētkos tiek gaidīti gan mazie sportot gribētāji, gan lielie, jo pasākuma programma būs plaša, aktīva un izklaidējoša - piemērota ikviena vēlmēm. Jūrmalas pilsētas dome ir parūpējusies, lai pasākums būtu pieejams visiem, tāpēc skolēniem no visas Latvijas un bērniem līdz 12 gadu vecumam dalība ir bez maksas.

Jūrmalas ziemas sporta svētki piedāvā «Möller's» slēpojuma 5 km, 10 km un bērnu distances, kā arī grandiozu izklaides programmu – skeletona testa braucieni, hokeja sitiena stipruma mērīšana, biatlona šaušana, bērnu radošās darbnīcas un daudzi citi pārsteigumi. Īpaši aicinātas piedalīties ir ģimenes ar bērniem, jo, kamēr vecāki piedalīsies sacensībās, bērni varēs radoši atpūsties apsildītā teltī, ar tēju un enerģiskiem animatoriem.

Ņemot vērā ziemai raksturīgos mainīgos laikapstākļus, šobrīd mājaslapā www.maratoni.lv līdz 17.februārim var reģistrēties arī skriešanas 10 km un 5 km distancēm un nūjošanas 5 km distancei. Dalības maksa līdz 17.februārim 5 eiro.

«Būs sniegs vai nebūs – 21.februārī tiekamies Jūrmalas Ziemas sporta svētkos! Organizatori ir parūpējušies, lai ikvienam Jūrmalas ziemas sporta svētku dalībniekam pasākums sniegtu iedvesmu un uzlādētu ikdienas darbiem. Un ja TU vēl neesi pārliecināts, vai esi pietiekami sportiskā formā, – nāc uz sagatavošanās treniņiem Uzvaras parkā kopā ar Jēkabu Nākumu. Nākamais treniņš 11.februārī no 15.00 – 16.30 un no 19.00 – 20.30,» aicina viens no Jūrmalas ziemas sporta svētku vadītājiem, populārās grupas «Musiqq» dalībnieks Emīls Balceris.

Reģistrēšanās Jūrmalas ziemas sporta svētkiem

Reģistrēties pasākumam var mājaslapā www.maratoni.lv no 26. janvāra līdz 17. februārim. Bērniem un skolēniem, reģistrējoties līdz 17. februārim, dalība – bez maksas. Pārējiem dalībniekiem, reģistrējoties www.maratoni.lv līdz 9. februārim, dalības maksa ir 5 eiro; reģistrējoties no 10. līdz 17. februārim, dalības maksa – 7 eiro. Skolu komandas aicinām reģistrēties līdz 17. februārim, rakstot uz e-pastu sport@alphabaltic.lv, norādot skolēnu vārdu, uzvārdu, dzimšanas datus, tālruņa numuru un e-pasta adresi, kā arī izvēlēto distanci.

Dalības maksa skriešanas 5 km un 10 km distancēs un nūjošanas 5 km distancēs līdz 17.februārim tikai 5 eiro.

Kopīgie sagatavošanās treniņi ar Jēkabu Nākumu

Kopīgie bezmaksas sagatavošanās treniņi Uzvaras parkā notiks 11.februārī 19.00 – 20.30; 15.februārī 14.00 – 15.30 un 18.februārī 19.00 – 20.30. Aicinām ikvienu interesentu apmeklēt treniņus, sagatavoties Jūrmalas ziemas sporta svētkiem un vienkārši labi pavadīt laiku.

Plašāka informācija par pasākumu un Jūrmalas ziemas sporta svētku nolikums atrodams www.maratoni.lv.

Jūrmalas pilsētā ik gadu notiek vairāk nekā 400 dažāda mēroga sporta pasākumu aktīva un veselīga dzīvesveida cienītājiem, tostarp skriešanas, velobraukšanas, skrituļslidošanas un airēšanas maratoni, Pludmales skriešanas svētki, Jūrmalas ziemas sporta svētki u.c. Jau vairāk nekā 10 gadus Jūrmala lepojas ar Pasaules Veselības organizācijas piešķirto Veselīgās pilsētas statusu. Savukārt kopš 2014.gada Jūrmala kļuvusi arī par Baltijas valstu pludmales volejbola galvaspilsētu, kurā noritēs CEV Masters turnīrs.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu