''SMScredit.lv'' un ''Ozolnieki-MONARCH'' izcīna uzvaras

Trešdien tika aizvadītas kārtējās Latvijas atklātā čempionāta virslīgas spēles. ''SMScredit.lv'' izbraukumā atstāja sausā pašreizējos čempionus ''Liepājas metalurgs 2'', un ''Ozolnieki-MONARCH'' bez īpašām problēmām tika galā ar HS ''Rīga/LSPA''.

Liepājnieki savus vārtus neskartus spēja noturēt tieši pusi spēles, kad 30. minūtē spēles rezultātu atklāja viesu aizsargs Mihails Kokļins.

Trešajā periodā Vadima Miščuka sargātajos vārtos ielidoja vēl trīs ripas, precīzi bija Jurijs Kļujevskis, Ronalds Cinks un Romāns Glazkovs. Spēlei beidzoties, tablo vēstīja 0:4 (0:0, 0:1, 0:3) SMScredit.lv labā. Kreditoriem tā bija otrā uzvara divās spēlēs, savukārt liepājniekiem otrais zaudējums.

Otro uzvaru spēja izcīnīt pērnās sezonas vicečempioni „Ozolnieki-MONARCH”, kuri pārliecinoši ar 8:2 (6:1, 1:1, 1:0) apspēlēja Konstantīna Grigorjeva vadīto HS Rīga/LSPA.

Kaut arī pirmā perioda vidū spēles rezultāts vēl bija 1:1, tomēr pagalam neveiksmīgā studentu spēle perioda otrajā pusē, kad tika ielaisti vēl pieci vārti, izšķīra spēles likteni.

Uzvarētājiem ar diviem vārtiem izcēlās Ēriks Bisenieks un Vadims Romanovskis, pa reizei precīzi bija Helmuts Eniks, Jānis Lukaševskis, Gatis Gajevskis un Aleksandrs Sidorenkovs. LSPA rindās ar precīziem raidījumiem atzīmējās Lauris Ziemiņš un Gints Leitis.