"Ventspils" zaudē pirmajā Izaicinājuma kausa 1/4 fināla mačā

"Ventspils" basketbolisti Eiropas Izaicinājuma kausa ceturtdaļfināla pirmajā spēlē otrdien izbraukumā ar 74:86 piekāpās Beļģijas klubam Ostendes "Telenet". Līdz ar to sērijā līdz divām uzvarām ar 1-0 vadībā izvirzījās "Telenet".

Pirmajā ceturtdaļā laukumā risinājās līdzīga cīņa un mājinieki iekrāja tikai divu punktu pārsvaru (19-17), savukārt otrajās desmit minūtēs ventspilnieku efektivitāte uzbrukumā mazinājās, kas pretiniekiem ļāva tikt priekšā ar 41:29.

Pēc atpūtas "Ventspils" basketbolisti pietuvojās arī līdz -5, taču turpinājumā sāncenši atkal handikapu spēja palielināt un, skanot finālsvilpei, laukuma saimnieki svinēja uzvaru ar 86:74.

Zaudētāju rindās Rašads Andersons guva 18 punktus, bet Brendona Hantera kontā 15 punkti un piecas atlēkušās bumbas.

Tikmēr Beļģijas kluba sastāvā ar 23 punktiem un septiņām bumbām zem groziem izcēlās Kalebs Grīns.

''Ventspils'' vienība Ostendē bija ieradusies maksimāli labākajā sastāvā.

Otrais mačs 25. martā notiks Ventspilī, bet nepieciešamības gadījumā 30. martā komandas tiksies Ostendē.

Pusfinālā dueļa uzvarētājs tiksies ar Sanktpēterburgas "Spartak" vai Turcijas komandu Karšijakas "Pinar".

Atgādinām, ka turnīra otrajā posmā Beļģijas komanda L grupā ieņēma pirmo vietu, bet ventspilniekiem K apakšgrupā nācās samierināties ar otro pozīciju.