Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Latvijas pārstāvji atgriežas no Olimpiskās lāpas stafetes

TVNET
Latvijas pārstāvji atgriežas no Olimpiskās lāpas stafetes
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

Vakar lidostā Rīga ar vakara reisu no Lielbritānijas sagaidīti olimpiskās lāpas nesēji, kuri 18. jūlijā pārstāvēja Latviju Londonas Olimpisko spēļu lāpas stafetē. Laimīgi par lielisko piedzīvojumu un gandarīti par noskrieto distanci, katrs Latvijas pārstāvis, par piemiņu atveda arī savu olimpisko lāpu, TVNET informē sabiedrisko attiecību aģentūra «Deep White».

Ir noslēdzies rūpīgi gatavotais Latvijas pārstāvju brauciens uz Olimpiskās lāpas stafeti Lielbritānijā, Kentas grāfistē. Katrs dalībnieks veica aptuveni 300 m garu distanci, nesot 800 g smago alumīnija sakausējuma lāpu. Olimpiskās stafetes laikā lāpas nesējus sagaidīja vietējie iedzīvotāji, kas bija nostājušies visas stafetes garumā, tērpušies olimpiskajā atribūtikā un svētku krāsās.

«Negaidīju tik lielu atbalstu no vietējo puses – pirmsskolas vecuma bērni bija izgājuši mūs sagaidīt, tērpušies olimpiskajos tērpos un ar sejas maskām. Skrienot gribējās visiem māt un sasveicināties,» stāsta Ieva Liepiņa. Savukārt Arnis Čaklis un Linda Kļaviņa stāsta, ka sajūtas pēc olimpiskās stafetes ir neaprakstāmas – vēl pirms brauciena uz Lielbritāniju nebija tik liels uztraukums, bet ierodoties un redzot priecīgos un smaidīgos atbalstītājus, lapas nesēji bijuši ļoti lepni pildīt tik godpilno uzdevumu nest olimpisko uguni.

Lāpas nesēji izteica pateicību Samsung uzņēmumam par lielisko organizāciju brauciena laikā un iespēju piedalīties šajā vienreizējā pasākumā. Mārtiņš Rītiņš bija īpaši priecīgs, sagaidīšanas pasākumā lidostā bija gatavs nodziedāt paša izdomātu dziesmu par godu olimpiskās lāpas nešanai.

Rīgā lāpas nesējus sagaidīja arī AirBaltic pārstāvji, kuriem pateicoties lāpas bija iespējams atvest uz Latviju lidmašīnas salonā.

Jau trešo reizi Samsung sniedza vienreizēju iespēju olimpiskās lāpas stafetē piedalīties arī Latvijas pārstāvjiem. Šogad mūsu valsti pārstāvēja četri lāpneši. Divi no tiem – sporta skolotājs Aivars Čaklis no Ventspils un tulkotāja Ieva Liepiņa no Rīgas – ir pirmie lāpas nesēji, kuri izraudzīti publiskās atlases procesā.

Par Samsung lāpnešiem tika izvēlēti arī restorāna Vincents šefpavārs un biedrības Slow Food Riga priekšsēdētājs Mārtiņš Rītiņš un 14 gadus vecā Valmieras SOS bērnu ciemata audzēkne Linda Kļaviņa, kuri vienlaikus ir Samsung Iedvesmas skrējiena Hope Relay atbalstītāji.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu