Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Olimpiskā lāpa dodas uz Liepāju

TVNET
Olimpiskā lāpa dodas uz Liepāju
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: F/64

Ceturtdien, 5.jūlijā, plkst. 11.00 Ventspils pludmalē, autostāvvietā pie Dienvidu mola, notika svinīgs Olimpiskās lāpas iedegšanas pasākums. No Ventspils lāpa sāka ceļu uz Liepāju, kur 6.jūlijā tiks atklāta Latvijas III vasaras olimpiāde.

Lāpas iedegšanas pasākumā uzrunas teica Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Aldons Vrubļevskis un Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

Godinot Olimpiādes norises vietas, izskanēja arī abu pilsētu, Ventspils un Liepājas, himnas. Dziesmu «Ventspilij» izpildīja bērnu popgrupa «Jūras akmentiņi», bet «Pilsētā, kurā piedzimst vējš» – liepājnieks Ivo Fomins.

Ceļam uz Liepāju no A.Lemberga kunga lāpu saņēma ventspilniece un Londonas Olimpisko spēļu dalībniece tāllēkšanā, Lauma Grīva. Pie Ventspils robežas Liepājas sportistei lāpu nodeva savukārt cits ventspilnieks, daudzkārtējas Latvijas čempions augstlēkšanā un Ventspils pārstāvis Latvijas III vasaras olimpiādē, Normunds Pūpols.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu