Šodienas redaktors:
Gatis Kreceris
Iesūti ziņu!

Pļaviņš/Šmēdiņš EČ sāk ar drošu uzvaru (3)

Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Raksta foto
Foto: fivb.org

Samērā vieglu uzvaru Eiropas čempionāta pirmajā spēlē P apakšgrupā trešdien izcīnīja Latvijas pludmales volejbola duets Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš.

Ar septīto numuru izliktais Latvijas duets ar rezultātu 2-0 (21:13, 21:16) apspēlēja Georgi Kocilianu un Niku Zupani no Grieķijas (izlikti ar 26.numuru).

Nākamo maču Pļaviņš/Šmēdiņš aizvadīs jau trešdien, kad spēkosies ar Kšištofu Kadziolu/Jakubu Šalankeviču no Polijas (izlikti ar 23.numuru), bet ceturtdien tiksies ar šveiciešiem Patriku Hoišeru un Džefersonu Belagvardu (izlikti ar 10.numuru).

Trešdien Eiropas čempionāta maču aizvadīs arī otrs Latvijas duets Aleksandrs Samoilovs/Ruslans Sorokins. Ar astoto numuru izliktais Latvijas duets Q grupā tiksies ar čehiem Janu Dumeku un Martinu Tihi (25.).

Komentāri (3)
Redaktors iesaka
Nepalaid garām!
Uz augšu