Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Atlikta "ASK Rīga" kluba maksātspējas izskatīšana

LETA
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Rīgas pilsētas Centra rajona tiesa šodien atlika basketbola kluba "ASK Rīga" maksātspējas izskatīšanu.

Lieta, kas ierosināta pēc bijušā spēlētāja Gata Jahoviča un SIA "Airtour.lv" pieprasījuma, tika atlikta, jo klubs no Valsts ieņēmumu dienesta (VID) nebija saņēmis nepieciešamos dokumentus par pagājušo gadu, savukārt bez šiem dokumentiem nav iespējams noteikt komandas patieso finansiālo situāciju.

Likumā noteiktajā termiņā "ASK Rīga" nebija iesniegusi pietiekoši daudz grāmatvedības dokumentu, ko atzina gan maksātnespējas procesa administratore Zinta Zālīte-Rukmane, gan tiesnesis Imants Dzenis. Zālīte-Rukmane uzsvēra, ka šobrīd ar situāciju klubā varējusi iepazīties praktiski tikai no publiskajiem pārskatiem.

Rīgas ASK komandas ģenerālmenedžeris Māris Jučmanis (no kreisās) un zvērināts advokāts Andis Auza.
Pārējie kluba rīcībā esošie dokumenti tika iesniegti sēdes laikā, tomēr "ASK Rīga" joprojām nevarēja iesniegt gada pārskatu un operatīvo pārskatu, kurus VID solījis atdot līdz 10.jūnijam.

"Airtour.lv" pārstāvis Artis Dāvidnieks piekrita, ka bez pietiekama skaita dokumentu nav iespējams pateikt, vai klubā aktīvi ir lielāki par pasīviem, tomēr apšaubīja, ka visi nepieciešamie dokumenti nodoti VID rīcībā. Savukārt Jahovičs izteica neapmierinātību par tiesas atcelšanu, tomēr piebilda: "Ja tā vajag, tad vajag."

"ASK Rīga" pārstāvji lūdza lietas izskatīšanu atlikt līdz jūnija vidum, tomēr tam nepiekrita ne tiesa un administratore, ne prasītāji.

Nākamā tiesas sēde notiks 8.jūnijā plkst.15.30.

Uz sēdi bija ieradušies gan vairāki komandas pašreizējie spēlētāji, gan Jahovičs un Roberts Štelmahers, kuri vairs vienībā nespēlē.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu