Berdihs apspēlē Sēderlingu Maiami pusfinālā

Maiami ''Sony Ericsson Open'' tenisa turnīra finālā iekļuvis Čehijas tenisists Tomašs Berdihs, kurš pusfinālā bez lielas piepūles 6:2, 6:2 apspēlēja zviedru Robinu Sēderlingu.

Pusfinālā ar 16. numuru izliktajam Berdiham bija nepieciešama tikai stunda un 8 minūtes, lai pārspētu šīs spēles favorītu Sēderlingu, kas sacensībās līdz šim nebija zaudējis nevienā setā un bija izsēts ar 5. numuru.

''Visās mūsu iepriekšējās spēlēs esmu spēlējis vairāk no aizsardzības. Ja tu dod viņam laiku sajust spēli un uzbrukt, viņš patiešām ir spēcīgs,'' teica Berdihs. ''Es gribēju spēlēt agresīvi, bet bez kļūdām.''

Finālā Berdiham pretī stāsies 2004. gada čempions un mājinieku lielākā cerība Endijs Rodiks (6), kas pusfinālā 4:6, 6:3, 6:3 pārspēja spāni Rafaelu Nadalu (4).