Nadals un Rodiks iekļuvuši Maiami pusfinālā

Maiami ''Sony Ericsson Open'' tenisa turnīra pusfinālā pagājušajā naktī pārliecinoši iekļuvuši spānis Rafaels Nadals un amerikānis Endijs Rodiks.

Bijusī pasaules pirmā rakete un turnīra ceturtais numurs Nadals pusotras stundas laikā ceturtdaļfinālā 6:3, 6:2 apspēlēja francūzi Žo Vilfrīdu Tsongu, kas sacensībās bija izsēts ar 8. numuru.

''Ir lieliska sajūta spēlēt tādā atmosfērā - pie pilnām skatītāju tribīnēm. Skatītāji šeit vienmēr ir fantastiski. Esmu ļoti priecīgs par savu spēli un ka izdevās pieveikt tik spēcīgu pretinieku, kāds ir Žo,'' sacīja spānis.

Tikmēr mājinieku lielākā cerība Rodiks (6) stundā un 20 minūtēs 6:3, 6:3 tika galā ar Nikolasu Almagro no Spānijas.

Par vietu finālā savā starpā sacentīsies Nadals ar Rodiku, bet atlikušie divi pusfinālisti noskaidrosies šodien.

Zviedrs Robins Soderlings tiksies ar krievu Mihailu Južniju, bet spānis Fernando Verdasko spēlēs ar čehu Tomašu Berdihu.