Federers neizmanto mačbumbu un piekāpjas Berdiham

Pasaules pirmā rakete un galvenais favorīts šveicietis Rodžers Federers izstājies no Maiami ''Sony Ericsson Open'' tenisa turnīra, kur viņu sīvā trīs setu cīņā 6:4, 6:7(3), 7:6(8) ceturtajā kārtā pieveica pieveica čehs Tomašs Berdihs.

Divas stundas un 52 minūtes ilgajā spēlē ATP ranga līderim Federeram bija pat viena mačbumba, tomēr Berdihs nepadevās un to atspēlēja. Galarezultātā ar 16 numuru izliktais čehs izcīnīja smagu uzvaru, kas viņam 10 savstarpējās spēlēs bija tikai otrā.

Savukārt mājinieku lielākā cerība Endijs Rodiks 7:6(4), 6:3 apspēlēja vācieti Benjaminu Bekeru un nākamajā kārtā tiksies ar Nikolasu Almagro.

Tikmēr bijušais pasaules 1. numurs spānis Rafaels Nadals 7:6 (5), 6:4 pārspēja citu Spānijas pārstāvi Davidu Ferreru.

Vēl ceturtdaļfinālā iekļuva zviedrs Robins Soderlings, kas ar 6:0 6:7(3) 6:2 uzvarēja čīlieti Fernando Gonzalesu.

Tāpat turnīra labāko astoņu tenisistu skaitā iekļuvuši francūzis Žo Vilfrīds Tsonga, krievs Mihails Južnijs un spāņi Fernando Verdasko, Nikolass Almagro.