Sprinta leģenda Bolts centīsies iekļūt Austrālijas futbola kluba sastāvā

Useins Bolts FOTO: Reuters/ScanPix

Pasaules sprinta leģenda Useins Bolts no Jamaikas sestdien ieradās Austrālijā, lai mēģinātu iekļūt šīs valsts augstākās futbola līgas jeb "A-League" kluba Gosfordas "Mariners" rindās.

Vieglatlēta karjeru noslēgušais Bolts jau iepriekš vairākkārt paudis vēlmi sākt profesionāla futbolista karjeru, taču līdz šim viņam ar šī mērķa sasniegšanu nesekmējās.

Marta izskaņā Bolts devās uz pārbaudēm Vācijas bundeslīgas komandā Dortmundes "Borussia" un aizvadīja dažus treniņus kopā ar komandu. Tāpat viņš viesojies klubos Norvēģijā un Dienvidāfrikā, tomēr pie līguma nav ticis.

1

Savukārt tagad viņš ieradies Austrālijā, cerot tikt "Mariners" komandā, kas piekritusi, lai slavenais jamaikietis piedalās komandas treniņos, tajos pierādot savu varēšanu.

FOTO: AFP/LETA

Bolts apliecināja, kas šis nav nekāds reklāmas pasākums, jo ir apņēmības pilns kļūt par profesionālu futbolistu. "Tas ir pavisam nopietni. Es vēlos pierādīt, uz ko esmu spējīgs," pēc ierašanās Sidnejā sacīja Bolts.

"Jau pēc savas pēdējās sezonas vieglatlētikā sacīju, ka gribu spēlēt futbolu. Es zinu, ko varu izdarīt un darīšu visu, lai piepildītu savu mērķi. Pateicos "Mariners" komandai par doto iespēju," piebilda visu laiku titulētākais sprinteris.

1

Austrālijas futbola jaunā sezona sāksies oktobrī.

Bolts ir pasaules rekordists 100 un 200 metru metru distancēs. Simts metrus viņš savulaik veica 9,58 sekundēs, bet divas reizes garāku distanci noskrēja 19,19 sekundēs.

Bolts sprintera karjeru noslēdza pēc pagājušā gada pasaules čempionāta. Viņš ir astoņu olimpisko zelta medaļu un 14 pasaules čempionāta medaļu īpašnieks.

Uz augšu
Back