Ar Daugavas kreisā krasta uzvaru noslēdzies tradicionālais Krastu mačs

Krastu mačs, 2018 FOTO: Zane Bitere / LETA

Ar Rīgas "Kreisā krasta" uzvaru noslēdzies devītais tradicionālais Krastu mačs.

Līdz ar to, arī visu gadu kopsummā vadībā izvirzās pilsētas kreisais krasts, ar rezultātu 5:4. Šogad spēle noslēdzās ar rezultātu 1234:1145 Pārdaugavas labā.

Kā pēdējās komandas uz laukuma spēlēt nāca pašreizējo un arī kādreizējo Rīgas domes un Saeimas deputātu komandas.

Noslēdzošajā spēlē piedalījās aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis (ZZS), satiksmes ministrs Uldis Augulis (ZZS), Rīgas vicemērs Andris Ameriks (GKR), Rīgas izpilddirektors Juris Radzevičs (GKR), Saeimas deputāti Edvards Smiltēns (LRA), Imants Parādnieks (NA), Jānis Dombrava (NA), Ints Dālderis (JV), Juris Viļums (LRA), Andris Morozovs (S), kā arī Rīgas domes deputāti Juris Jurašs (JKP), Sandis Riekstiņš (JKP), Olafs Pulks (JV), Andris Bērziņš (JKP), Krāslavas novada domes deputāts Raimonds Kalvišs (S), partijas "Progresīvie" valds lockele Dace Kavasa, apvienības "Attīstībai/Par!" līdzpriekšsēdētājs, bijušais ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts, Valsts kancelejas vadītājs Jānis Citskovskis, Latvijas ārstu biedrības prezidents, 6.un 7.Saeimas deputāts Pēteris Apinis, Latvijas ārstu biedrības ģenerālsekretārs, bijušais Rīgas domes deputāts Juris Viņķelis (AP!), kā arī Kārlis Strēlis - bijušais ASK kapteinis, VEF spēlētājs, kā arī 8.Saeimas deputāts.

Politiķu basketbola spēli klātienē vērojas vismaz 300 interesentu. Spēles sākumā īslaicīgi smidzināja lietus, kas ievērojami apgrūtināja spēli tās dalībniekiem - laukuma segums kļuva slapjš, kā rezultātā deputāti ne vienu reizi vien pakrita un paslīdēja, cīnoties par bumbu.

Kongresu nama apkaimē, kur norisinājās turnīrs, arī pēc sacensību beigām interesenti ir aicināti apmeklēt "Street food Latvia" festivālu, bet citviet Rīgas centrā un pilsētas apkaimēs turpina norisināties plaša kultūras pasākumu programma par godu Rīgas svētkiem.

Krastu mačs ir diennakts basketbola turnīrs, kurā tradicionāli piedalās un savā starpā sacenšas Daugavas labā un kreisā krasta iedzīvotāji. Kopumā tajā piedalījās 48 komandas.

Uz augšu
Back