Bolts sācis treniņus Austrālijas futbola komandā "Mariners"

FOTO: AAP/LETA

Pasaules sprinta leģenda Useins Bolts no Jamaikas sācis treniņus Austrālijas augstākās līgas futbola komandas Gosfordas "Mariners" sastāvā.

Bolts pagājušajā nedēļā pievienojās "Mariners", kas spēlē "A-League" turnīrā, cenšoties iekļūt vienības sastāvā un piepildīt savu sapni par profesionāla futbolista karjeru, bet treniņus viņš sāka otrdien.

Pirmajā treniņu dienā visai vēsā laikā Bolts iesildījās un veica uzdevumus ar bumbām kopā ar pārējiem spēlētājiem, laukumā darbojoties 45 minūtes.

"Futbolā ir tāpat kā vieglatlētikā - pirmais treniņš vienmēr ir visgrūtākais," sacīja Bolts. "Apzinos, cik daudz darba vēl nepieciešams paveikt, taču es jūtos labi. Neesmu sev uzstādījis nekādus mērķus, bet vienkārši eju un daru savu darbu. Šī ir mana pirmā iespēja nokļūt profesionālā futbola līmenī un pagaidām nezinu, ko gaidīt. Esmu Austrālijā, lai mācītos un kļūtu labāks."

Vieglatlēta karjeru noslēgušais Bolts jau iepriekš vairākkārt pauda vēlmi sākt profesionāla futbolista karjeru, taču līdz šim viņam ar šā mērķa sasniegšanu nesekmējās.

Marta izskaņā Bolts devās uz pārbaudēm Vācijas bundeslīgas komandā Dortmundes "Borussia" un aizvadīja dažus treniņus kopā ar komandu. Tāpat viņš viesojies klubos Norvēģijā un Dienvidāfrikā.

Bolts iepriekš apliecinājis, kas šis nav nekāds reklāmas pasākums, jo ir apņēmības pilns kļūt par profesionālu futbolistu. "Tas ir pavisam nopietni. Es vēlos pierādīt, uz ko esmu spējīgs," pēc ierašanās Sidnejā sacīja Bolts.

Austrālijas futbola jaunā sezona sāksies oktobrī.

Jamaikas sprinteris ir pasaules rekordists 100 un 200 metru metru distancēs. Simts metrus viņš savulaik veica 9,58 sekundēs, bet divas reizes garāku distanci noskrēja 19,19 sekundēs.

Bolts sprintera karjeru noslēdza pēc pagājušā gada pasaules čempionāta. Viņš ir astoņu olimpisko zelta medaļu un 14 pasaules čempionāta medaļu īpašnieks.

Uz augšu
Back