Kambala FIBA Eirolīgā tāpat kā Biedriņš NBA

FIBA Eiropas līgas ceturtdaļfināla otrajā spēlē Krievijas klubs Kazaņas UNICS ar 83:75 uzvarēja citu krievu komandu "Himki", panākot izlīdzinājumu sērijā 1-1. Tajā pašā laikā no turpmākās cīņas ir izstājusies Ukrainas komanda Mariupoles "Azovmaš", kurā spēlē Latvijas izlases kandidāts Sandis Valters.

Kambala laukumā aizvadīja 13 minūtes, kurās nopelnīja piecas personiskās piezīmes. Viņa kontā četri punkti un četras atlēkušās bumbas. (Biedriņš šorīt NBA spēlē arī guva četrus punktus un izcīnīja sešas atlēkušās bumbas) Sērijas trešā izšķirošā spēle 23. martā notiks Maskavā. Mariupoles "Azovmaš" šodien arī ceturtdaļfināla otrajā spēlē zaudēja Krievijas komandai Sanktpēterburgas "Dinamo" - 72:81. Valters guva trīs punktus un izcīnīja sešas atlēkušās bumbas. Pirmajā spēlē "Azovmaš" zaudēja ar 77:88.