Pasaules kausā basketbolā dāmām noskaidroti ceturtdaļfināla pāri (2)

Spānijas basketbolistes Laura Nikollsa un Astū Ndūra
Spānijas basketbolistes Laura Nikollsa un Astū Ndūra Foto: FIBA.com

Spānijas sieviešu basketbola izlase trešdien Tenerifē uzveica Senegālas valstsvienību un kā pēdējā komanda sasniedza Pasaules kausa ceturtdaļfinālu.

Spānija ar rezultātu 63:48 (17:18, 17:16, 12:6, 17:8) apspēlēja Senegālu.

Spānietēm neklājās viegli pret Latvijas pāridarītāju Senegālu. Pirmajā ceturtdaļā Senegāla dominēja, uzvarot ar 18:17, un arī otrajā spēle bija spraiga, jo pēc pirmā puslaika rezultāts vēstīja 34:34.

Tomēr senegālietēm pietrūka svaiguma spēles turpinājumā, jo atlikušajās divās ceturtdaļās Eiropas čempione Spānija dominēja, spēles izskaņā iegūstot ievērojamu 15 punktu pārsvaru.

Spānijas izlases rindās rezultatīvākā ar 14 punktiem bija Astū Ndūra, bet Senegālai visvairāk sameta Tiāma Umula Kairī, kura atzīmējās ar 10 punktiem.

Jau vēstīts, ka pirms tam astotdaļfinālos uzvaras izcīnīja arī Ķīna, Nigērija un Francija.

Savukārt uzreiz ceturtdaļfinālā kā savu apakšgrupu uzvarētājas iekļuva ASV, Austrālija, Beļģija un Kanāda.