Useins Bolts noraidījis piedāvājumu pārcelties uz citu futbola klubu

Useins Bolts FOTO: AFP/LETA

Leģendārais jamaikiešu sprinteris Useins Bolts noraidījis Maltas čempiones futbolā "Valletta" divu gadu līguma piedāvājumu.

Līdz ar to 32 gadus vecais Bolts paliks Austrālijas augstākās līgas komandā Gosfordas "Mariners", kur cenšas izturēt pārbaudes laiku, turklāt vienā no pārbaudes mačiem guva arī divus vārtus.

"Par Useina futbolista karjeru ir ļoti liela interese, turklāt regulāri saņemam dažādus piedāvājumus. Tomēr varu apstiprināt, ka Useins nevēlas turpināt savu karjeru Maltā," intervijā ESPN sacīja viņa aģents Rikijs Simss.

Tiesa, klubs pēc atraidījuma norādīja, ka piedāvājums Boltam jebkurā brīdī paliek spēkā, ja nu jamaikietis maina savas domas.

Septembrī par "Valletta" vairākumakcionāriem kļuva Apvienoto Arābu Emirātu investori, kuru mērķis ir kluba spēlēšana UEFA Čempionu līgas grupu turnīrā.

Šobrīd Austrālijas čempionātā nav iespējams reģistrēt jaunus futbolistus līdz pat 3.janvārim, līdz ar to sagaidāms, ka jamaikietis "Mariners" rindās oficiālos mačos nevarēs spēlēt līdz pat janvārim.

Bolta ilgtermiņa pārbaudes laiks ir izraisījis plašu rezonansi visā pasaulē, kā rezultātā pat uz "Mariners" treniņmačiem pulcējas vairāki tūkstoši skatītāju, lai gan parastā situācijā tie būtu vien pāris simti.

Vieglatlēta karjeru noslēgušais Bolts jau iepriekš vairākkārt pauda vēlmi sākt profesionāla futbolista karjeru, taču līdz šim viņam ar šī mērķa sasniegšanu nesekmējās.

Marta izskaņā Bolts devās uz pārbaudēm Vācijas bundeslīgas komandā Dortmundes "Borussia" un aizvadīja dažus treniņus kopā ar komandu. Tāpat viņš viesojies klubos Norvēģijā un Dienvidāfrikas Republikā.

Jamaikas sprinteris ir pasaules rekordists 100 un 200 metru metru distancēs. Simts metrus viņš savulaik veica 9,58 sekundēs, bet divas reizes garāku distanci noskrēja 19,19 sekundēs.

Bolts sprintera karjeru noslēdza pēc pagājušā gada pasaules čempionāta. Viņš ir astoņu olimpisko zelta medaļu un 14 pasaules čempionāta medaļu īpašnieks.

Uz augšu
Back