Sevastova apstiprinājusi dalību prestižajā "WTA Elite Trophy" turnīrā
Ostapenko atteikusies spēlēt

Anastasija Sevastova

FOTO: Sputnik/Scanpix

Latvijas vadošā rakete sieviešu tenisā Anastasija Sevastova apstiprinājusi dalību sezonas otrajā svarīgākajā noslēguma turnīrā "WTA Elite Trophy", paziņojuši sacensību rīkotāji.

"WTA Elite Trophy" turnīrs notiks nākamnedēļ Ķīnas pilsētā Džuhai, bet tajā sacentīsies tenisistes, kuras pasaules rangā atrodas starp desmito un 23.vietu.

Turnīrā piedalīsies arī īpašo ielūgumu jeb "wild card" saņēmusī mājiniece Šuai Džana, kura WTA rangā atrodas 36.pozīcijā.

Dalību šajās sacensībās atteikušas slavenā amerikāniete Serēna Viljamsa un Latvijas pārstāve Aļona Ostapenko.

Sevastova šajā turnīrā būs pasaules rangā otra visaugstāk esošā tenisiste. Krieviete Darja Kasatkina ir desmitā, Latvijas tenisiste ieņem 11.vietu, bet uzreiz pēc tam starp dalībniecēm seko baltkrieviete Arina Sabaļenka, Elise Mertensa no Beļģijas un vāciete Jūlija Gērgesa.

"WTA Elite Trophy" turnīrā piedalīsies arī pasaules 16.rakete Medisona Kīza no ASV un rangā pēc viņas sekojošās spāniete Garvinje Mugurusa, francūziete Karolīne Garsija, austrāliete Ešlija Bārtija un igauniete Anete Kontaveita.

Dalībnieču sastāvu noslēdz divas ķīnietes - ranga 22.vietā esošā Vana Cjana un Džana.

Līdz ar to sacensībās piedalīsies 12 tenisistes, kuras būs sadalītas četrās apakšgrupās, bet tikai to uzvarētājas kvalificēsies pusfinālam.

Turnīra kopējais balvu fonds būs 2,3 miljoni dolāru (divi miljoni eiro).

Sevastova un Kasatkina pašlaik ir rezervistes Singapūrā notiekošajam sezonas galvenajam noslēguma turnīram "WTA Finals".

Uz augšu